Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

Aktualności

Przetarg ogłoszony – krótki termin składania ofert

Szprotawa czeka na solidnego wykonawcę, który do połowy grudnia tego roku przebuduje Przedszkole Komunalne Nr 3, przy ul. Waszyngtona 5 w Szprotawie. 29.05.2017 r., godz. 12.00 to ostateczny termin składania ofert.
 
czytaj dalej

W zdrowym ciele zdrowy duch

Już po raz osiemnasty, 13 maja br., na szprotawskim stadionie miejskim zorganizowany został Mityng Lekkoatletyczny im. Bolesława Chrobrego i Ottona III.
czytaj dalej

Zaradni seniorzy- nabór chętnych do projektu!

Szprotawski Uniwersytet Trzeciego Wieku został beneficjentem otwartego konkursu w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych (ASOS - edycja 2017), uzyskując dofinansowanie do projektu pn. „Zaradni seniorzy”.
czytaj dalej

Finał Ligi Wojewódzkiej u nas

13 maja, na terenie strzelnicy sportowej Organizacji Powiatowej LOK w Szprotawie odbył się Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Strzeleckiej Województwa Lubuskiego LOK, w strzelaniu z broni kulowej i pneumatycznej.
czytaj dalej

To już III "Zlot Motocyklowy" w Szprotawie

Klub motocyklowy "MotoSzprotawa" zaprasza wszystkich motocyklistów, wielbicieli oldtimerów, dobrej imprezy oraz muzy na III "Zlot Motocyklowy", który odbędzie się w dniach 26 – 28 maja br., na Błoniach Szprotawskich przy ulicy 3-go Maja w Szprotawie.
czytaj dalej

Brak przydatności wody do spożycia dla mieszkańców Siecieborzyc, Witkowa i Rusinowa

15 maja br. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Żaganiu wydał decyzję o BRAKU PRZYDATNOŚCI WODY DO SPOŻYCIA  I CELÓW GOSPODARCZYCH, produkowanej przez wodociąg publiczny w Siecieborzycach zaopatrującego miejscowości: Siecieborzyce, Witków i Rusinów.
czytaj dalej

Mieszkańcy Leszna Dolnego i Dziećmiarowic!

Informacja o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej na obszarze Leszno Dolne Hydrofornia oraz Dziećmiarowice Las.
 
czytaj dalej

Mieszkańcy Długiego!

W środę, 17 maja br., w godz. 16.00 do 19.00 nastąpi przerwa w dostawie wody.
czytaj dalej

Tydzień Bibliotek i Czytelnictwa na Szprotawskim Rynku

10 maja na szprotawskim rynku odbyły się warsztaty drukarskie oraz warsztaty kaligrafii zorganizowane w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek i Czytelnictwa.
czytaj dalej

Matematyczny sukces klasy II a z Gimnazjum nr 1

Uczniowie klasy IIa z Gimnazjum nr 1 w Szprotawie znaleźli się wśród najlepszych matematyków w Polsce.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 80

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa