Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

Aktualności

Szprotawka zaprasza

Sołtys, Rada Sołecka Szprotawki oraz Szprotawski Dom Kultury zapraszają w dniu 29 lipca od godz. 16.00 do Szprotawki na „Święto Jagody”.
czytaj dalej

Przeżyjmy to jeszcze raz

Zapraszamy do obejrzenia siódmego odcinka „Informatora Szprotawskiego”. Przygotowaliśmy dla Państwa ponad półtoragodzinną relację z tegorocznego Święta Gminy, połączonego z jubileuszowym Festiwalem „Ziemia i Pieśń”.
czytaj dalej

Przyjdź po e-booka

 Darmowe e-booki w szprotawskiej bibliotece !
czytaj dalej

Lubuski Program BRD - zmiany w wykazie zadań Programu

Uprzejmie informujemy, że autorzy lubuskiego Programu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wprowadzili zmianę treści Załącznika nr 2
Lubuski Program BRD 2016 – 2025
Lubuska Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przyjęła do realizacji Lubuski Program poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na lata 2016 – 2025.
Program opracował Zespół Autorski Zakładu Dróg i Mostów Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego, na zlecenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Zielona Góra oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Gorzów Wlkp.
Celem opracowania Programu jest ustalenie przyczyn niskiego poziomu brd oraz jego skutków w województwie lubuskim oraz wypracowanie kierunków działań w celu poprawy tej sytuacji.
 
Lubuski Program Realizacyjny 2016 – 2017 zatwierdzony do realizacji uchwałą nr 2/2017
 
 
 
Więcej informacji na temat programu i Lubuskiej Rady BRD znajduje się na stronie http://www.zgora.wordy.pl.
 

Szprotawskie Divertimenti

14-20 sierpnia 2017 r., Szprotawski Dom Kultury organizuje V Warsztaty wokalne „Szprotawskie Divertimenti”. Zapraszamy serdecznie.
czytaj dalej

Przedszkole wyburzone

Prace rozbiórkowe Przedszkola Komunalnego Nr 3, przy ul. Waszyngtona 5 w Szprotawie wykonano sprawnie i szybko. Trwają prace przygotowujące teren do prowadzenia dalszych robót budowlanych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
czytaj dalej

Festiwal Filmu za nami

3. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Cybulski Wilhelmi za nami.
czytaj dalej

Zmiana ulic - konsultacje społeczne

Burmistrz Szprotawy Józef Rubacha zaprasza do aktywnego uczestnictwa w konsultacjach społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w Szprotawie w sprawie zmiany nazw ulic. Konsultacje odbędą się od 10 do 31 lipca br.
czytaj dalej

Dotacje na przetwórstwo produktów rolnych.

Do 3 sierpnia można składać wnioski o dofinansowanie w zakresie “Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 w oddziałach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
czytaj dalej

Komunikat

W związku z urlopem zastępcy burmistrza Pawła Chylaka informujemy, że w dniach 17 i 31 lipca br. nie będzie przyjęć w sprawach mieszkaniowych. Zapraszamy 7 sierpnia br.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 92

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa