Logo: Szprotawa

Aktualności

Oferta Szprotawy na stronach Zagranicznych Biur Handlowych w ponad 70 krajach na całym świecie

Aktywne działania na rzecz ożywienia gospodarczego Szprotawy przynoszą wymierne efekty. W ostatnim czasie, we współpracy z Kostrzyńsko- Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, zorganizowana została konferencja dla przedsiębiorców. Pod koniec maja br. oferta terenów inwestycyjnych Szprotawy znalazła się na stronach Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Zagranicznych Biur Handlowych.
Na początku bieżącego roku burmistrz Mirosław Gąsik odwiedził Polską Agencję Inwestycji i Handlu w Warszawie, która jest instytucją wspomagającą inwestorów m. in. w wyborze najlepszych lokalizacji pod planowaną działalność gospodarczą. W wyniku przeprowadzonych tam rozmów przedstawiciele agencji zaproponowali włączenie terenów inwestycyjnych Szprotawy do zarządzanego przez nich generatora ofert „Invest in...”.
We współpracy ze specjalistami z PAIH opracowane zostały formatki lokalizacyjne szprotawskich terenów typu greenfield. Pozytywny wynik audytu wykonanych projektów pozwolił na włączenie oferty inwestycyjnej Szprotawy do ogólnopolskiej bazy danych. Tym samym nasza oferta prezentowana jest również na witrynach Zagranicznych Biur Handlowych zlokalizowanych w ponad 70 krajach na świecie.
Działania te podnoszą jakość obsługi inwestorów zarówno krajowych jak i zagranicznych, pozwalają także na jeszcze lepszą promocję Szprotawy jako miasta, w którym warto inwestować.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner jakość powietrza
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa