Logo: Szprotawa

Aktualności

O rozwoju z najskuteczniejszym polskim samorządowcem

13 czerwca br., burmistrz Mirosław Gąsik udał się z roboczą wizytą do Prezydenta Nowej Soli Wadima Tyszkiewicza. Podczas spotkania ustalono plan współpracy obu miast oraz wsparcie w sferze pozyskiwania inwestorów dla Szprotawy.
Rozmowy obu włodarzy dotyczyły obszarów wzajemnej współpracy, pozyskiwania inwestorów oraz wsparcia w zagospodarowaniu szprotawskiej strefy gospodarczej.
 
Przypomnijmy, że za zasługi w pozyskaniu dla naszej gminy firmy Nord, z inicjatywy obecnego burmistrza Gąsika, w sierpniu 2018 roku, podczas sesji Rady Miejskiej w Szprotawie, Panu Wadimowi Tyszkiewiczowi został wręczony Akt Nadania Honorowego Obywatelstwa Szprotawy.
 
- Chcemy uczyć się od najlepszych i korzystać z ogromnego doświadczenia jakim dysponuje Prezydent Nowej Soli – mówi burmistrz Gąsik. Blisko 17 lat urzędowania Prezydenta to przede wszystkim ogromny sukces w likwidacji bezrobocia i przyciąganiu inwestorów. Ustaliliśmy bardzo konkretny plan, ale szczegółów zdradzić jeszcze nie mogę. Proces pozyskania inwestora wymaga dyskrecji i ostrożności – kończy burmistrz.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner jakość powietrza
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa