Logo: Szprotawa

Kalendarium

9 maja 2010: w Zielonej Górze obchodzony jest jubileusz 100-lecia kolejki Szprotawskiej

Od piątku, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów,...

Aktualności

Szprotawski Drecon uhonorowany tytułem Dobrej Firmy

Spółka Drecon, reprezentowana przez Prezesa Bartłomieja Grono, znalazła się w elitarnym gronie zwycięskich firm ogólnopolskiego konkursu „Dobra Firma”, organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.
Zaszczytnym tytułem Dobrej Firmy 2021 uhonorowane zostały spółki z województwa lubuskiego, z sektora mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, których działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują na szczególne uznanie. Laureaci firm, będących motorami lokalnej gospodarki, wyłonieni zostali w oparciu o twarde kryteria finansowe i  docenieni za wysokie standardy działania.
 
Burmistrz Miroslaw Gąsik składa serdeczne gratulacje Zarządowi Spółki oraz wszystkim pracownikom firmy Drecon: - Niezmiernie cieszę się i dumny jestem, że szprotawski zakład uhonorowany został tytułem Dobrej Firmy. To pokazuje, że ciężka praca i zaangażowanie zawsze przynoszą wymierne efekty, przyczyniając się do rozwoju oraz promocji naszej gminy. Ze swojej strony podejmuję wszelkie działania w kierunku ożywienia gospodarczego oraz pozyskania dla Szprotawy kolejnych inwestorów, którzy są motorem rozwoju lokalnych firm oraz wzrostu dobrobytu mieszkańców. „Liczy się gospodarka, głupcze!” – tak mawiał Bill Clinton i to jest mój klucz do wspólnego sukcesu. W tym trudnym dla nas czasie pandemii koronawirusa życzę wszystkim szprotawskim firmom nieustannego rozwoju na rzecz dobrze płatnych miejsc pracy. Jeszcze raz gratuluję firmie Drecon  i życzę kolejnych sukcesów.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL