Logo: Szprotawa

Kalendarium

9 maja 2010: w Zielonej Górze obchodzony jest jubileusz 100-lecia kolejki Szprotawskiej

Od piątku, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów,...

Aktualności

Ruszył Narodowy Spis Powszechny

1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w nim jest obowiązkowy. Z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 podstawowym sposobem spisania się jest wypełnienie formularza online.
Burmistrz Mirosław Gąsik zachęca mieszkańców naszej gminy do realizacji obowiązku spisowego poprzez SAMOSPIS: - 1 kwietnia ruszył Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który potrwa do 30 września. Spisy tego typu odbywają się raz na 10 lat i dotyczą każdej osoby mieszkającej na terenie Polski, a także osób niemających miejsca zamieszkania. Pamiętajmy, że udział w nim jest obowiązkowy, a odmowa spisania się może skutkować karą grzywny. Osoby, które nie posiadają dostępu do komputera czy internetu, mogą skorzystać, po uprzednim umówieniu się, ze sprzętu udostępnionego w Sali Rycerskiej szprotawskiego ratusza, oczywiście przy zachowaniu reżimu sanitarnego. W spisie pomogą też Państwu rachmistrzowie, którzy rozpoczną pracę od 4 maja, o czym będziemy szczegółowo informować. Rachmistrzowie będą też kontaktować się z osobami, które nie dokonały obowiązkowego samospisu.
 
Aby dopełnić obowiązku, należy wypełnić ankietę dostępną na stronie https://nsp2021.spis.gov.pl/  Znajdują się w niej pytania m.in. o dane osobowe, płeć, miejsce zamieszkania, stan posiadania, zatrudnienie, czy pobierane świadczenia.
 
Osoby chcące dokonać samospisu w ratuszu proszone są o umówienie się pod nr tel. 795 557 054.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL