Medal za Zasługi

WYRÓŻNIENI MEDALEM ZA ZASŁUGI DLA GMINY SZPROTAWY

  1. PASTERNAK Genowefa - 21.06.2002 r.
  2. ŚLADEWSKA Halina - 13.09.2002 r.
  3. Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Szprotawie - 14.09.2002 r.
  4. GULBIŃSKA Domicela - 11.10.2002 r.
  5. BIEDRYCKA Regina - 11.10.2002 r.
  6. SKOROSZEWSKA Maria Władysława - 14.10.2002 r.
  7. GRABOWSKI Tadeusz - 16.10.2002 r.
  8. RĘBISZ Longina - 31.10.2002 r.
  9. ANDRYSIAK Maria - 31.10.2002 r.
  10. GŁOWACKI Zdzisław - 31.10.2002 r.
  11. LISIECKI Bogusław - 31.10.2002 r.
  12. KONIECZNA Gizela - 31.10.2002 r.
  13. Miejska Orkiestra Dęta w Szprotawie - 09.11.2002 r.
  14. MATCZAK Marian - 10.11.2002 r.
  15. RUBACHA Józef - 15.11.2002 r.
  16. WILK Genowefa - 15.11.2002 r.
  17. SOBCZAK Regina - 15.11.2002 r.
  18. ŁUKASZEWICZ Jan - 15.11.2002 r.
  19. BARYLAK Andrzej - 15.11.2002 r.
  20. BAGIŃSKI Marian - 15.11.2002 r.
  21. BECLA Ryszard - 15.11.2002 r.
  22. ZUBKO Ryszard - 15.11.2002 r.
  23. DRAGAN Czesław - 15.11.2002 r.
  24. RZYSKI Zenon - 15.11.2002 r.
  25. SZYKUŁA Ryszard - 15.11.2002 r.
  26. BARYLAK Ryszard - 15.11.2002 r.
  27. TELER Zbigniew - 15.11.2002 r.
  28. KOSMATKA Tadeusz - 15.11.2002 r.
  29. PANASEWICZ Waldemar - 15.11.2002 r.
  30. GRZYMKOWSKI Jarosław - 15.11.2002 r.
  31. JANKOWSKI Julian - 15.11.2002 r.
  32. MACHNICKI Tadeusz - 15.11.2002 r.
  33. POZAROSZCZYK Mieczysław - 15.11.2002 r.
  34. MYSŁOWSKI Zbigniew - 15.11.2002 r.
  35. TROCHANOWSKI Jan -15.11.2002 r.
  36. JANUSZEWSKI Stanisław - 15.11.2002 r.
  37. ZAZULA Czesława - 25.04.2003 r.
  38. Ksiądz RUTA Mieczysław -06.06.2003 r.
  39. CHMIELEWSKI Jan - 27.06.2003 r.
  40. KUROCZYCKI Marian - 28.08.2003 r.
  41. MROZEK Izydor Antoni - 28.08.2003 r.
  42. SZCZEGÓŁA Hieronim - 29.06.2004 r.
  43. KAMIŃSKA Dorota - 30.09.2004 r.
  44. CZERNISZ Włodzimierz - 30.11.2004 r.
  45. MIGAS Helena - 30.06.2005 r.
  46. LISIECKI Przemysław - 30.06.2005 r.
  47. RĘBISZ Reginald - 30.06.2005 r.
  48. RUDOMINO Ryszard – pośmiertnie - 30.06.2005 r.
  49. RYBARCZYK Henryk - 30.06.2005 r.
  50. SKOWROŃSKA Maria - 30.06.2005 r.
  51. TOMASZEWSKI Tadeusz – pośmiertnie - 30.06.2005 r.
  52. KILIŃSKI Krzysztof – pośmiertnie - 30.06.2005 r.
  53. KABZA Ryszard - 30.06.2005 r.
  54. CZARNECKI Jerzy - 30.06.2005 r.
  55. JÓZEFIAK Marian - 30.06.2005 r.
  56. BRUZEK Manfred - 30.06.2005 r.
  57. BRUZEK Ingrid - 30.06.2005 r.
  58. CZERNIAWSKA Elżbieta - 13.10.2006 r.
  59. TERLECKA Wiesława - 13.10.2006 r.
  60. ZYGMUNT Zdzisław - 13.10.2006 r.
  61. TKACZYK Wanda - 13.10.2006 r.
  62. MACHOWIAK Jacek - 13.10.2006 r.
  63. MACHOWIAK Elżbieta - 13.10.2006 r.
  64. SKOCZYLAS Urszula - 13.10.2006 r.
  65. KNAP Elżbieta - 13.10.2006 r.
  66. SERWATKA Cecylia - 13.10.2006 r.
  67. GRUSZEWSKA Wanda - 13.10.2006 r.
  68. SŁABOSZ Regina - 13.10.2006 r.
  69. GUMIENNA Wiesława - 13.10.2006 r.
  70. SKOWROŃSKI Edward - 02.03.2007 r.
  71. HOŁODOK Marian - 30.11.2007 r.
  72. KIJANKA Edward - 30.11.2007 r.
  73. JĘDROSZKOWIAK Waldemar - 22.02.2008 r.
  74. BUKAŃSKI Leon - 29.04.2008 r.
  75. BURZYŃSKI Krzysztof - 29.04.2008 r.
  76. KOCH Józef - 29.04.2008 r.
  77. PRESTEL Hildegard i Walter - 11.04.2008 r.
  78. GBYL Krzysztof - 27.06.2008 r.
  79. SZULC Kazimierz - 27.06.2008 r.
  80. HOŁDA Piotr - 27.06.2008 r.
  81. SZMAJDA Piotr - 27.06.2008 r.
  82. KWIATEK SZULC Irena - 29.10.2008 r.
  83. MIERZEJEWSKI Roman - 29.10.2008 r.
  84. MICHALSKI Zbigniew - 27.02.2009 r.
  85. DUPLA Maria Aniela - 29.05.2009 r.
  86. ZDUNEK Jan - 29.05.2009 r.
  87. STAPUREWICZ Antoni - 29.05.2009 r.
  88. SIERAŃSKI Ryszard - 29.05.2009 r.
  89. ŚWIĘCICKI JAN - 29.05.2009 r.
  90. KURASIEWICZ Teofil - 30.10.2009 r.
  91. OLEJKO Kazimierz - 30.10.2009 r.
  92. MACAŁA Jan - 21.12.2009 r.
  93. OKUPNIAREK Władysław -21.12.2009 r.
  94. HARAŹNA Krystyna - 30.09.2010 r.
  95. KUŹMICKA Anna - 30.09.2010 r.
  96. PTAK Dorota - 30.09.2010 r.
  97. BAGIŃSKI Franciszek - 30.09.2010 r.
  98. HARAŹNY Edward - 30.09.2010 r.
  99. KIENDYŚ Tomasz - 30.09.2010 r.
  100. KOŹMIŃSKI Marian - 30.09.2010 r.
  101. MARZEC Zdzisław -30.09.2010 r.
  102. PAŁASZ Henryk - 30.09.2010 r.
  103. TURAŁA Józef -30.09.2010 r.
  104. WRÓBLEWSKI Jan - 30.09.2010 r.
  105. PAKUŁA Roman - 30.09.2010 r.
  106. SWEDURA Mariusz -30.09.2010 r.
  107. ZAŁĘSKI Witold - 30.09.2010 r.
  108. WOJTOWICZ Alicja - 28.10.2010 r.
  109. ESMUND Irena - 28.10.2010 r.
  110. JÓZEFIAK Jacek - 28.10.2010 r.
  111. KULIGOWSKI Kazimierz - 28.10.2010 r.
  112. GŁOWACKI Jan Andrzej - 28.10.2010 r.
  113. NIEDZIELSKI Józef - 28.10.2010 r.
  114. BOCZNIEWICZ Janina - 28.10.2010 r.
  115. Ksiądz GRABARSKI Ryszard - 28.10.2010 r.
  116. KRUSZEWSKI Marek - 28.10.2010 r.
  117. KANIUK Jan - 28.10.2010 r.
  118. KRUPIŃSKA Grażyna - 28.10.2010 r.
  119. GRABOWSKA Zdzisława - 28.10.2010 r.
  120. RYSZAWY Jan - 28.10.2010 r.
  121. GOŁEK Stefan - 30.09.2011 r.
  122. STACHURSKI Jerzy Michał - 28.02.2012 r.
  123. CEREMUGA Józef - 28.02.2012 r.
  124. SZWARC Zygmunt - 28.02.2012 r.
  125. HAŁABURA Zbigniew - 28.02.2012 r.
  126. PRACZYK Wojciech - 28.02.2012 r.
  127. MIGAS Maciej - 28.02.2012 r.
  128. Ochotnicza Straż Pożarna w Długiem - 30.05.2012 r.
  129. MAKUCH Kazimierz - 26.10.2012 r.
  130. BAGIŃSKA Zofia - 26.04.2013 r.
  131. Szkoła Muzyczna I Stopnia w Szprotawie - 28.06.2013 r.
  132. POWIADA Władysław - 28.06.2013 r.
  133. RADWAŃSKA Janina - 28.02.2014 r.
  134. POPIENIUK Zdzisław – pośmiertnie - 26.05.2014 r.
  135. MARCINISZYN Stanisław - 26.05.2014 r.
  136. PIETRZAK Antoni - 26.05.2014 r.
  137. JURKIEWICZ Zdzisław - 26.05.2014 r.
  138. PILEWICZ Irena - 30.06.2014 r.
  139. Hoszman Schody i Drzwi Sp. z o.o. - 30.05.2015 r.
  140. LAKOS Sp. z o.o. - 30.05.2015 r.
  141. M-S & PICO Rusztowania Sp. z o.o. - 30.05.2015 r.
  142. Krawiectwo Konfekcyjne ANTOM Krystyna Maćkowiak - 30.05.2015 r.
  143. Przedsiębiorstwo PHU MARTPOL Exsport-Import Beata Martynowicz - 30.05.2015 r.
  144. Serwis Samochodowy Baryła - Tartakowski Sp. j. - 30.05.2015 r.
  145. BEWA Piotr Białkowski - 30.05.2015 r.
  146. Tomasz Mirakowski - 30.05.2015 r.
  147. Franciszek Sitko - 30.05.2015 r.
  148. Roman Rosół - 30.05.2015 r.
  149. Teresa Zima - 30.05.2015 r. 
  150. Jolanta Wawrzyniak - 30.05.2015 r.
  151. Władysław Sobczak - 30.05.2015 r.
  152. Maciej Boryna - 30.05.2015 r.
  153. Stanisław Syrycki - 30.05.2015 r.
  154. Aleksander Piaskowy - 30.05.2015 r.
  155. Janusz Krulikowski - 26.02.2016 r.
  156. Lechosław Lipowski - 29.04.2016 r.
  157. ks. kan. Leon Andrys – 18.06.2016 r.
  158. Dr. Klaus Solmecke – 18.06.2016 r.
  159. Rzyska Wiktoria – 24.06.2016 r.
  160. Kononowicz Tadeusz – 24.06.2016 r.
  161. Szydłowicz Mieczysław – 24.06.2016 r.
  162. Klub Sportowy SPROTAVIA – 24.06.2016 r.
  163. Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie – 27.09.2016 r.
  164. Ochotnicza Straż Pożarna w Siecieborzycach – 31.05.2017 r.
  165. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie – 31.05.2017 r.
  166. Zbigniew Czmuda – 28.02.2018 r.
  167. Genowefa Nalikowska- Bilińska – 30.05.2018 r.
  168. Ochotnicza Straż Pożarna w Borowinie – 30.05.2018 r.
  169. 11. Batalion Dowodzenia im. gen. broni Zygmunta Sadowskiego w Żaganiu – 29.06.2018 r.
  170. Jadwiga Matoga – 15.10.2018 r.
  171. Ochotnicza Straż Pożarna w Dzikowicach – 15.10.2018 r.
  172. Izba Pamięci Solidarności w Szprotawie – 07.06.2019 r.
  173. Tomaszewska Irena – 27.06.2019 r.
  174. Klub Motocyklowy MotoSzprotawa – 27.06.2019 r.
  175. Bartoszewski-Wnukowski Narcyz – 11.07.2019 r.
  176. Hucał Aleksandra – 30.08.2019 r.
  177. Szczepanik Czesław – 30.08.2019 r.
  178. Tomczyszyn Stanisław – 15.01.2021 r.
  179. Błaszczyk Karol – 29.06.2021 r.
  180. Dąbrowski Arkadiusz – 29.06.2021 r.
  181. Janowicz Henryk – 29.06.2021 r.
  182. Potocki Edmund – 29.06.2021 r.
  183. Ludwik Surzykiewicz - 05.08.2022 r.
  184. Helena Migas - 24.03.2023 r.
  185. Jan Jaszczyszyn - 24.03.2023 r.
  186. Halina Benedyk - 29.09.2023 r.
  187. Ida Tamara-Zagórska - 29.09.2023 r.
  188. Wanda Gwiazda - 28.11.2023 r.
  189. Robert Skowron - 28.11.2023 r.
  190. Dariusz Chełski - 28.02.2024 r.
  191. Andrzej Skawiński - 28.03.2024 r.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON