Aktualności

Mały WIELKI 1% zostaw w Szprotawie!

Wspierajmy szprotawskie organizacje pożytku publicznego przy przekazywaniu 1% swojego podatku – z taką prośbą już po raz drugi zwrócił się do mieszkańców burmistrz Mirosław Gąsik. Wypełniając formularz PIT pamiętajmy, że w łatwy i prosty sposób możemy wesprzeć tych, którzy działają na rzecz naszej gminy.
- Wzorem poprzedniego roku, gorąco apeluję do mieszkańców naszej gminy, aby rozliczając się z Urzędem Skarbowym 1% swojego podatku dochodowego przekazywać rodzimej organizacji pożytku publicznego. W naszej gminie możemy pochwalić się instytucjami, które robią naprawdę wiele dobrego, aby poprawić jakość naszego życia. Więc, pomagając im, pomagamy samym sobie.
 
Wspierajmy rzetelne i sprawdzone organizacje, które najlepiej znają potrzeby i problemy lokalnej  społeczności. Przekazując 1% podatku, włączamy się w ich działalność, a także dziękujemy naszym wielkim społecznikom oraz wolontariuszom za ich trud i poświęcenie w walce o lepszą Szprotawę.  
 
Jak to zrobić?
Aby przekazać 1% podatku wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym podać numer Krajowego Rejestru Sądowego organizacji, której chcemy pomóc. Wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych znajduje się na stronie:

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON