Aktualności

CZAS NA UCHWAŁY DLA TRZECIEGO SEKTORA

Zakończyły się właśnie konsultacje projektów dwóch  aktów prawa miejscowego, których inicjatorem jest Burmistrz Szprotawy. Podczas najbliższej sesji, 29 października br., Rada Miejska w Szprotawie podejmie decyzje o ich uchwaleniu.
czytaj dalej

ZAPRASZAMY TRZECI SEKTOR DO KONSULTACJI PROJEKTÓW UCHWAŁ!

Burmistrz Szprotawy ogłasza adresowane do organizacji pozarządowych konsultacje przepisów prawa miejscowego, które potrwają od 15 do 22 października br.
czytaj dalej

OGŁOSZENIE O OTWARTYM KONKURSIE OFERT

30 września 2020 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa.
czytaj dalej

NABÓR PRZEDSTAWICIELI NGO DO KOMISJI KONKURSOWYCH

Burmistrz Szprotawy Mirosław Gąsik ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych na członków komisji konkursowej, opiniującej oferty w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.  
czytaj dalej

Społecznik roku 2020

Znasz osobę, która bezinteresownie pomaga innym w czasie epidemii? A może kogoś, kto od lat udziela się społecznie, wspierając najbardziej potrzebujących i aktywizując społeczności lokalne? Zgłoś ją do dwunastej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska”. Termin składania wniosków upływa 30 września 2020 r.
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

W dniu 25 sierpnia 2020 r. został rozstrzygnięty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym pn. "Organizacja obchodów Gminnego Tygodnia Seniora" (Zarządzenie Nr 0050/92/2020 Burmistrza Szprotawy z dnia 29 lipca 2020 r.).
 
Protokół z posiedzenia komisji do pobrania

60-latku zgłoś się do projektu

Fundacja Wzgórza Dalkowskie zaprasza osoby w wieku 60 lat lub powyżej 60 lat do udziału w projekcie „Kuźnia Aktywnych Pozytywnych 60+”. Projekt otrzymał wsparcie ze środków Ministerstwa  Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  w ramach Programu Rządowego na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.
czytaj dalej

Dofinansowanie letniego wypoczynku i świetlic

8 czerwca br., rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na realizację dwóch gminnych zadań w zakresie w organizacji letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz prowadzenia świetlic środowiskowych w 2020 roku.
czytaj dalej

Gminne dotacje na sport przyznane

3 czerwca br., rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa w zakresie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2020 roku.
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert na wsparcie sportu w Szprotawie

Burmistrz Szprotawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2020 roku. Zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON