Aktualności

SĄ PIENIĄDZE DLA NGO! WYSTARCZY ZŁOŻYĆ WNIOSEK

Zarząd Województwa Lubuskiego ogłasza konkurs na wsparcie zadań w ramach działania „Lubuska Odnowa Wsi".
czytaj dalej

OTWARTY KONKURS W ZAKRESIE PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOM I PATOLOGIOM SPOŁECZNYM

Burmistrz Szprotawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w 2020 roku. 
czytaj dalej

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY W SZPROTAWIE – 20.02.2020

Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, zapraszają na bezpłatne konsultacje. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 20 lutego, w Szprotawie.
czytaj dalej

OTWARTY KONKURS NA WSPARCIE SPORTU W SZPROTAWIE

Burmistrz Szprotawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2020 roku. Zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia.
czytaj dalej

TRWAJĄ ZAPISY DO PROJEKTU E-SENIOR 65+

Projekt zakłada realizację szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych i multimedialnych, w tym między innymi korzystanie z e-usług (korzystanie z tabletu i internetu) i rozwijanie umiejętności bardziej zaawansowanych (obsługa faksu, skanera, drukarki, aparatu cyfrowego, aplikacji internetowych typu skype itp.) oraz stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych. 
czytaj dalej

Spotkanie informacyjne dla NGO w Nowej Soli i Żarach

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne dla NGO w Nowej Soli i Żarach. Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje dot. możliwości wsparcia zarówno z funduszy europejskich, jak i krajowych. Omówione zostanie działanie Generatora eNGO, który wykorzystywany jest do pisania wniosków w ramach otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez Samorząd Województwa Lubuskiego.
czytaj dalej

Pozyskaj grant na działania ekologiczne

Chcesz żeby wokół Ciebie było zielono i bardziej ekologicznie. Wierzysz w to, że od nas zależy jak będzie wyglądał świat za 10, 20 czy więcej lat. Marzysz o zmianie swojego najbliższego otoczenia. Koniecznie zgłoś swój pomysł w ogólnopolskim konkursie grantowym „Tu mieszkam, tu zmieniam EKO” Fundancji SANTANDER.
czytaj dalej

Dofinansowania na szkolenia sportowe i współzawodnictwo osób niepełnosprawnych w 2020 r.

Minister Sportu i Turystyki  ogłasza nabór wniosków w ramach „Programu dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadań z obszaru wspierania szkolenia sportowego i współzawodnictwa osób niepełnosprawnych w 2020 r. ”.
czytaj dalej

Konkursy ROPS - 200 tys. zł do wzięcia

200 tys. zł czeka na rozdysponowanie w ramach konkursów ogłoszonych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej. Dofinansowanie mogą otrzymać organizacje pozarządowe, które prowadzą działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, a także w obszarze: zapobiegania narkomanii, pomocy społecznej oraz wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej. ROPS na wnioski czeka do 21 lutego.
czytaj dalej

Nabór wniosków na realizację w 2020 roku Programu „KLUB”

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na realizację w 2020 r., Programu „KLUB” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.
czytaj dalej
1 ... 6 7 8 9 10

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON