Komunikaty

OGŁOSZENIE BURMISTRZA SZPROTAWY O PRZYZNANIU DOTACJI W TRYBIE POZAKONKURSOWYM

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy dotyczące oferty realizacji zadania publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, złożonej przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejsko – Gminny w Szprotawie.
 
czytaj dalej

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej

Burmitrz Szprotawy ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych na członków komisji konkursowej.
czytaj dalej

OGŁOSZENIE BURMISTRZA SZPROTAWY O REALIZACJI OFERTY W TRYBIE POZAKONKURSOWYM

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy dotyczące oferty realizacji zadania publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.
czytaj dalej

WOJEWODA LUBUSKI OGŁASZA KONKURS DLA NGO

Wojewoda Lubuski ogłasza otwarty konkursu ofert na dofinansowanie w 2024 r. realizacji zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia – Podejmowanie działań profilaktycznych ukierunkowanych na zapobieganie zachowaniom suicydalnym wśród młodzieży - Komunikacja i budowanie relacji z nastolatkiem.
czytaj dalej

BADANIA MAMMOGRAFICZNE

W poniedziałek, 17 czerwca br., w Szprotawie przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 45 do 74 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań w ramach programu Profilaktyki Raka Piersi.
czytaj dalej

BADANIA MAMMOGRAFICZNE

W piątek, 5 lipca br., w Szprotawie przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 45 do 74 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.
czytaj dalej

OGŁOSZENIE O WYNIKACH KONKURSU

Publikujemy protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej powołanej do opiniowania ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym „Organizacja obchodów Gminnego Tygodnia Seniora ”.
czytaj dalej

BADANIA MAMMOGRAFICZNE

We wtore, 4 czerwca br., w Szprotawie przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 45 do 74 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 22 do 28 kwietnia 2024 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

Burmistrz Szprotawy ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2024 r. przez organizacje pozarządowe lub inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego określone w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność pożytku publicznego, w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 59

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON