Kalendarium

30 czerwca 1946: W powojennym powiecie szprotawskim było 15 szkół i 35 nauczycieli

Aktualności

Zmiana terminu wykonania dokumentacji projektowej

31 sierpnia br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał aneks do umowy z wykonawcą zadania pn. „Rozbudowa drogi gminnej Nr 103569F – ul. Chodkiewicza w Szprotawie” – Przedsiębiorstwem Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. z Głogowa. Zmiany zawarte w dokumencie dotyczą wydłużenia terminu wykonania dokumentacji projektowej.
 
Przesunięcie terminu z sierpnia na listopad br. spowodowane jest przede wszystkim nadzwyczajnym trybem pracy w dobie obostrzeń pandemicznych, które wpływają na opóźnienia w wydawaniu decyzji niezbędnych do skompletowania dokumentacji projektowej.
 
Dodatkową przesłanką do przesunięcia terminu jest konieczność implikacji zmian w zakresie i sposobie zagospodarowania terenu budowy, polegających m.in. na uwzględnieniu rozwiązań zabezpieczających  istniejącą zieleń, zapewnieniu przejezdności na skrzyżowaniach, a także dostosowaniu rozwiązań projektowych do wymogów Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
 
Wydłużenie terminu przygotowania dokumentacji projektowej bezpośrednio przełoży się na przesunięcie końcowej daty wykonania robót budowlanych z 31.12.2021 r. na 31.05.2022 r.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON