Aktualności

ULICA CHODKIEWICZA PRZEJEZDNA. UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

1 września br., w godzinach popołudniowych otwarta została ulica Chodkiewicza w Szprotawie. Generalnie zmodernizowana droga posiada nową organizację ruchu. Zmotoryzowanych i pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na znaki pionowe i poziome.
 
- Utrudnienia w ruchu drogowym, których doświadczaliśmy podczas robót budowlanych odchodzą już do lamusa – podkreśla burmistrz Mirosław Gąsik. – Możemy cieszyć się już z atrakcyjnej infrastruktury drogowej obejmującej nowy chodnik, ścieżkę rowerową, odpowiednio oświetlone przejścia dla pieszych, czy specjalnie wydzielone i oznaczone miejsca postojowe. Wybudowana została również nowa zatoka autobusowa z peronem, spełniająca obowiązujące przepisy prawne.
 
Chodkiewicza jest teraz drogą dwukierunkową. Dlatego uczulam Państwa na zachowanie szczególnej ostrożności i zawracanie uwagi na znaki drogowe. Dodatkowo, na ulicy Kopernika, przed skrzyżowaniem z Chodkiewicza zamontowane zostały progi zwalniające, chroniące nowe przejście dla pieszych i rowerzystów, które komunikuje miasto z ogrodami działkowymi. 

Proszę o ostrożność i życzę miłego użytkowania.
 
Zdjęcie dzięki uprzejmości fb.com/Szprotawa.wczoraj.i.dzis

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON