Aktualności

PRZETARG NA DOSTAWĘ LAPTOPÓW ROZTRZYGNIĘTY!

W wyniku rozstrzygnięcia procedury przetargowej i wyłonienia wykonawcy, 15.06.2022 r. podpisana została umowa z firmą F.H.U. Horyzont Krzysztof Lech, ul. 11 listopada 21, 38-300 Gorlice na dostawę 384 sztuk przenośnych komputerów (laptopów) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz akcesoriami dla osób niepełnosprawnych.
Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19
 
 
Ze względu na dużą liczbę zakwalifikowanych osób do otrzymania sprzętu jego dostawa podzielona została na trzy części, gdzie każda z dostaw ma się odbyć w ciągu odpowiednio 30, 60 i 90 dni od dnia zawarcia umowy. Rozpoczęcie procedury przekazywania sprzętu (I tura) planowane jest na przełomie lipca/sierpnia bieżącego roku, podczas której podpisane zostaną umowy darowizny wraz z protokołem zdawczo – odbiorczym. Kolejne tury planowane są w terminie wrzesień – październik. O dokładnych termiach, zasadach i miejscu odbioru sprzętu komputerowego poinformujemy Państwa SMS-owo lub telefonicznie.
 
Ponadto, w związku z licznymi zapytaniami odnośnie spełnienia zasad uprawniających do otrzymania sprzętu informujemy, że osoby, które przeszły pozytywnie weryfikację i znajdują się na liście osób zakwalifikowanych do udziału w programie „Granty PPGR” są obecnie informowane o tym fakcie SMS-owo przez pracowników Urzędu Miejskiego w Szprotawie.
 
Przypominamy również, że Gmina  zobowiązana jest do utrzymania efektów projektu przez okres 2 lat od daty jego zakończenia. W związku z powyższym Gmina opracuje oraz wdroży procedurę monitorowania utrzymania efektów projektu. Monitoring obejmie wszystkie osoby, które odbiorą sprzęt.
Prosimy o uważne obserwowanie strony Internetowej Urzędu Miejskiego w Szprotawie oraz profilu Facebook, w celu uzyskania dalszych informacji.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON