Aktualności

  • 14-04-2021

Pomóżmy naszym najmniejszym przyjaciołom

W ostatnim czasie dużo było o kotach. Teraz przyszła kolej również na psy i apel burmistrza Mirosława Gąsika o przygarniecie do swoich domów czworonogów przebywających w schronisku dla zwierząt w Zielonej Górze.
- Apeluję do ludzi dobrego serca, aby rozważyli możliwość przygarnięcia zwierzaka ze schroniska. Każdy adoptowany pies z naszej gminy otrzyma wyprawkę z karmą, obrożą i smyczą oraz pakietem medycznym z bezpłatnym szczepieniem, odrobaczaniem, sterylizacją lub kastracją pupila. Pamiętajmy, że adopcja czworonoga to poważna i odpowiedzialna decyzja, która nie może być podjęta pod wpływem chwili i emocji, bo z nowym milusińskim zostajemy na dobre i na złe na bardzo długo. Jednak, z własnego doświadczenia wiem, że relacja z kudłatymi przyjaciółmi jest szczególna i wyjątkowa. Ich towarzystwo poprawia samopoczucie, przynosi radość i ukojenie. Są zawsze przy nas, gdy ich potrzebujemy!
 
 
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt z pracownikiem szprotawskiego magistratu, nr tel. 68 376 07 94. Więcej informacji: https://otozschroniskozg.pl/#
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją