Aktualności

  • 14-04-2022

Przetarg na zakup komputerów ogłoszony!

Ponad 1,1 mln zł przeznaczonych zostanie na zakup laptopów do nauki zdalnej dla dzieci, wnuków i prawnuków byłych pracowników PPGR w ramach projektu pn. „Granty PPGR – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym”. Gmina ogłosiła już postępowanie przetargowe na wyłonienie dostawcy sprzętu.
Zamówienie obejmuje zakup i dostawę 384 przenośnych komputerów (laptopów) fabrycznie nowych wraz z akcesoriami i oprogramowaniem oraz dwóch zestawów dla osób niepełnosprawnych składających się z kompletu głośników zewnętrznych oraz słuchawek. Termin składania ofert do 22 kwietnia br.
Sprzęt przekazany zostanie umieszczonym na liście osobom, spełniającym kryteria regulaminu konkursowego, w terminie realizacji projektu, tj. do listopada 2022 r.
 
Z uwagi na duży zakres przedsięwzięcia, skierowanego do 384 mieszkańców gminy, wdrożone zostaną działania logistyczno-organizacyjne, obejmujące dokonanie zakupów zgodnie z wymaganiami wynikającymi z umowy o dofinansowanie oraz przekazanie sprzętu na własność wszystkim uprawnionym osobom.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją