Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

News box

Ferie w Szprotawie

Co przygotował Szprotawski Dom Kultury oraz Biblioteka?
Szprotawski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-14 lat do udziału w zajęciach podczas ferii zimowych (12-19 lutego).
Zajęcia kreatywnego i wesołego spędzania czasu odbywać się będą w sali nr 4, w godzinach 10:00-12:30. Należy zabrać ze sobą drugie śniadanie oraz obuwie zmienne (trampki, kapcie). O resztę zadbają instruktorzy!
 
Każdego dnia odbywać się będą inne zajęcia tematyczne tj. BYĆ JAK PICASSO", "SUPERBOHATER BEZ PELERYNY", "MAŁY MASTERCHEF", "SCENA OD KULIS", "FOTO - CO TO?”, "CUDA Z PAPIERU", "WSPÓLNE MUZYKOWANIE oraz gry planszowe i puzzle, gry stolikowe, taniec integracyjny, malowanie, rysowanie.
Inne niespodzianki :
  • Spektakl NA KOŃCU ŚWIATA… PRZYGODA MISIA I KACPRA PIRATA w wykonaniu Teatru MASKA z Krakowa - 19 lutego o 12:00 w sali widowiskowej,  
  • Zumba KIDS  -   22 lutego w sali widowiskowej o 10:30. Będzie to taneczne przygotowanie do Balu Karnawałowego. Można przyjść w przebraniu, albo w masce - będzie kolorowo.
  • BAL KARNAWAŁOWY -  23 lutego od godz. 10.00 w sali nr 4. Zapraszamy w strojach karnawałowych, naj…będą nagrodzone.
Szczegóły pod numerem 68 3762401 lub w sekretariacie SzDK, na plakatach i na stronach internetowych - profilu Fb  (Szprotawski Dom Kultury ) i www.szdk.pl.
Zapisy już trwają. Ilość miejsc ograniczona.
 
Biblioteka Miejska w Szprotawie organizuje zajęcia pod hasłem "Od złości do radości". Zajęcia będą się odbywały przez dwa tygodnie ferii, najpierw dla młodszych, potem dla starszych dzieci.
Podczas zajęć uczestnicy nauczą się rozpoznawać różnorodne emocje, towarzyszące człowiekowi przez całe życie, a także poznają sposoby panowania nad nimi i zamieniania tych negatywnych na budujące.
W programie filmy edukacyjne, dyskusje, zabawy integracyjne z elementami biblioterapii. Nie zabraknie też prac plastyczno - technicznych, warsztatów eksperymentowania oraz wyjść w plener. 
 
W pierwszym tygodniu ferii, zajęcia odbywać się będą również w filiach bibliotecznych.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa