News box

SZPROTAWSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY – ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

Tegoroczna, VIII edycja Szprotawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego zorganizowana zostanie w trzydniowej formule, tj. w piątek, sobotę i niedzielę, 8-10 grudnia. Zgodnie z tradycją, podczas Jarmarku będzie można zaopatrzyć się w produkty oferowane przez szkoły i przedszkola, sołectwa, lokalne organizacje czy rękodzielników, których zapraszamy do zgłaszania udziału w imprezie.
Dwudniowy Jarmark Bożonarodzeniowy, który zorganizowaliśmy rok temu okazał się strzałem w dziesiątkę – przypomina burmistrz Mirosław Gąsik. – Tłumy odwiedzających, przepiękne i nastrojowe kolędy i pastorałki w wykonaniu najmłodszych szprotawian, hipnotyzujący teatr ognia, pyszne i pachnące świąteczne wypieki, a to wszystko w bajkowej scenerii bożonarodzeniowych dekoracji – tak pokrótce streścić można to wydarzenie.
 
Dlatego, VIII edycja naszego szprotawskiego, bożonarodzeniowego święta odbędzie się w trzydniowej formule z mnóstwem atrakcji w postaci świątecznych warsztatów, koncertów, występów i spotkania z Mikołajem, na które już dzisiaj serdecznie zapraszam!
 
Na zgłoszenia dotyczące wystawienia stoiska Szprotawski Dom Kultury czeka do 27 listopada br. W tej sprawie prosimy o kontakt pod nr tel. 68 376 2401 lub 500 202 518.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON