News box

BURMISTRZ MIROSŁAW GĄSIK NIEWINNY!

Po ponad 4 latach od aresztowania zakończył się proces w sprawie tak zwanej "afery szprotawskiej". 24 stycznia 2024 r. burmistrz Mirosław Gąsik został uniewinniony od zarzutów korupcyjnych stawianych mu przez Prokuraturę Regionalną w Poznaniu. Uniewinniony został również geodeta oskarżony w tej sprawie.
- Składam serdecznie podziękowania wszystkim mieszkańcom naszej gminy, którzy nie dali wiary fałszywym oskarżeniom i od początku wierzyli w moją niewinność – mówi burmistrz. - Drodzy Mieszkańcy, to dzięki Waszym dowodom zaufania i Waszemu wsparciu miałem siłę, aby najpierw 9 miesięcy spędzić w areszcie śledczym, a po opuszczeniu aresztu kontynuować pracę na rzecz Szprotawy i walczyć o moje dobre imię oraz dobre imię naszej gminy. Ogromnie Wam za to dziękuję! 
 
Ruszamy do przodu z nową energią, aby przez najbliższe lata kontynuować zapoczątkowaną przemianę Szprotawy w nowoczesną i przyjazną mieszkańcom gminę. Nasza przyszłość leży w naszych rękach!
 
Zapraszamy do oglądnięcia materiału filmowego przygotowanego przez Portal Informacyjny Zachód - https://www.facebook.com/portalzachod/videos/1049474479614741

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON