News box

ROZMOWY W STUTTGARCIE

To niewątpliwie znakomity czas dla Szprotawskiej Strefy Gospodarczej. Jej rozwój w ostatnich miesiącach zdeterminowany jest przez największe azjatyckie koncerny takie jak MINTH oraz SANHUA, do których w styczniu br. dołączyła firma KINGFA. A kolejne dobre wiadomości płyną ze Stuttgartu…
W dniach 4-5 marca br. burmistrz Mirosław Gąsik pojechał z wizytą do Stuttgartu w południowych Niemczech, gdzie mieści się siedziba grupy Mercedes-Benz AG.
 
- W Stuttgarcie spotkałem się z kierownictwem niemieckiego giganta motoryzacyjnego – informuje burmistrz. – Przed zespołem zarządzającym promowałem walory gospodarcze naszych terenów inwestycyjnych oraz całej naszej gminy. Liderzy Mercedesa byli pod wrażeniem tempa zmian oraz postępu, jaki w ostatnich latach notuje Szprotawa. Z pewnością nasze atuty zostaną wzięte pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o wyborze właśnie wiechlickej lokalizacji. Rozmowy objęte były klauzulą poufności, ale wierzę, że już wkrótce będę mógł podzielić się z Państwem naprawdę dobrymi wiadomościami.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

4Galeria zdjęć: ROZMOWY W STUTTGARCIE

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON