News box

PIASTOWSKA FORTECA DO REMONTU!

Publikujemy aktualne unikatowe zdjęcia Średniowiecznego Zamku Szprotawskiego. Z góry architektoniczne detale wyglądają zupełnie inaczej. Z dołu wydają się małe, a w istocie przypominają megality.
czytaj dalej

SZPROTAWSKA JEDYNKA NOCĄ ŚWIECI …

Podświetlany napis w technologii LED pojawił się na kompleksowo zmodernizowanym budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Szprotawie. Wcześniej w obiekcie zamontowana została winda, elewacja szkoły została odnowiona, a jej zachodnia ściana ozdobiona kolorowym muralem promującym gminną ofertę edukacyjną.
czytaj dalej

TĘŻNIA SOLANKOWA W ZREWITALIZOWANYM PARKU GOEPPERTA ZAPRASZAMY DO SZPROTAWY NA „NADMOSRKI” SPACER ZABYTKOWYMI ALEJKAMI

W Szprotawie powstała tężnia solankowa. Pierwszego dnia wiosny uroczyście otwarto obiekt w malowniczym otoczeniu zrewitalizowanego, XIX wiecznego ogrodu botanicznego. Burmistrz Mirosław Gąsik zaprasza do korzystania z prozdrowotnych właściwości mikroklimatu solankowej, zielonej oazy.
czytaj dalej

BĘDZIE ŚWIETLICA W SZPROTAWCE!

14 marca br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowę na dofinansowanie budowy sali wiejskiej w Szprotawce. Wsparcie finansowe w wysokości 150 tys. zł pochodzi z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
czytaj dalej

NOWE MIEJSCA PRACY I KOLEJNY INWESTOR W SZPROTAWIE!

Dzielimy się kolejnymi bardzo dobrymi wiadomościami. W szprotawskiej strefie gospodarczej już wkrótce działalność rozpocznie nowy inwestor – globalny koncern SANHUA Holding Group Co., Ltd. Firma jest światowym liderem w produkcji komponentów do systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych.   
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON