Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

News box

Uwaga Mieszkańcy Długiego!

Zgodnie z informacją otrzymaną od Samorządowego Zakładu Komunalnego w Niegosławicach oraz Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żaganiu nr NS:HK/122/687/2017 z dnia 22 września 2017 r., Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. informują, że od dnia 22.09.2017 r. do odwołania woda dostarczana siecią wodociągową nie nadaje się do spożycia i do celów gospodarczych, może być używana wyłącznie do spłukiwania urządzeń sanitarnych.
czytaj dalej

Sesja Rady Miejskiej w Szprotawie

W środę, 27 września 2017 r., o godzinie 12.00, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Szprotawie rozpocznie się XLV sesja Rady Miejskiej w Szprotawie. Publikujemy porządek obrad.
czytaj dalej

Postęp prac na terenach inwestycyjnych

Trwa II etap uzbrajania terenów inwestycyjnych w Wiechlicach. Już niedługo powstaną tu zakłady produkcyjne spółek Nord Systemy Napędowe oraz Wiązar System.
czytaj dalej

Już się mury pną do góry

Prace przy budowie nowego przedszkola idą bardzo sprawnie. Mury nowego przedszkola powstają w mgnieniu oka. Na tą inwestycję czekali przede wszystkim najmłodsi i ich rodzice.
czytaj dalej

Zobacz, co dzieje się na placu budowy!

Punkt informacji turystycznej, pomieszczenia dla organizacji pozarządowych, izba historii - to wszystko powstanie jesienią przyszłego roku po gruntownej przebudowie budynku Magdalenek.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa