Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

Aktualności

Misja gospodarcza do USA – rusza rekrutacja!

Prowadzisz swoją firmę zarejestrowaną na terenie województwa lubuskiego? Jesteś MŚP z branży elektronicznej i chcesz rozwijać swój biznes na całym świecie? Możesz wziąć udział w misji gospodarczej do Doliny Krzemowej w USA organizowanej przez Urząd Marszałkowski. Wnioski można składać do 15 września.
Misja do USA obejmie wizytę w Dolinie Krzemowej w San Francisco oraz na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas. Wyjazd odbędzie się w terminie pomiędzy 6 a 13 stycznia 2018 roku.
Targi CES są światowym miejscem spotkań wszystkich, którzy rozwijają się w interesie konsumentów wysokich technologii. Od ponad 50 lat CES jest platformą wprowadzania innowacji i technologii, która zmieniła świat. W Las Vegas co roku organizowane jest spotkanie dla wszystkich, którzy rozwijają się w dziedzinie technologii konsumenckich i gdzie innowacje nowej generacji są wprowadzane na rynek.
 
W programie misji znajdą się także:
  • udział w giełdzie korporacyjnej, spotkaniach match-makingowych, networkingowych w akceleratorach high-tech oraz start-upowych,
  • spotkania z przedstawicielami lokalnej administracji, członkami Polsko-Amerykańskiej Izby Gospodarczej w Nevadzie, a także członkami Venture Capital oraz mentorami z Doliny Krzemowej,
  • wizyty w kampusie Google, korporacji w Dolinie Krzemowej lub San Francisco i spotkanie z przedstawicielami NASA.
Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok. 3900 zł netto.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa