Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

Aktualności

Misja gospodarcza do Niemiec - rekrutacja

Marszałek Elżbieta Anna Polak zaprasza lubuskich przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem handlu zagranicznego z Niemcami do udziału w misji gospodarczej do Hanoweru w dniach 22-28 kwietnia 2018 r. Termin rekrutacji: do 24 listopada 2017 r.
Misji towarzyszć będzie uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe, które zaliczają się do najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej na świecie. Województwo Lubuskie prezentować będzie swoją ofertę na stoisku narodowym.
Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do przedsiębiorców branż: automatyki przemysłowej (robotyka), informatyki (IT), energetyki, technologii ekologicznych, technologii i usług przemysłowych, badawczo-rozwojowej, z kategorii MŚP oraz „młodych firm” (start-upów) posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim.
Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt to ok.  1,5 tys. zł.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa