Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

Aktualności

Kulturalne ABC 2018

Rok 2018 obfitować będzie w wiele atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych, rekreacyjnych i sportowych. Zachęcamy do zapoznania się z tegorocznym kalendarium imprez w Gminie Szprotawa.
Każdy znajdzie dla siebie coś interesującego, ponieważ liczba wydarzeń zaplanowanych na rok 2018 przez szprotawskie instytucje i szkoły jest naprawdę imponująca. Do ich zorganizowania nie potrzeba dużych nakładów finansowych. Wystarczą chęci i pomysły, a tych nie brakuje, o czym świadczy różnorodność przedstawionych propozycji.
W kalendarium ujęte zostały imprezy o charakterze ogólnogminnym, ale tak naprawdę w szkołach, sołectwach dzieje się jeszcze więcej. Szczegółowych informacji udzielają organizatorzy. Kalendarz ciągle ewoluuje, dlatego zapraszamy mieszkańców, stowarzyszenia, przedsiębiorców do zgłaszania nam swoich ciekawych pomysłów. Z chęcią dopiszemy je do wykazu.
Pomysły prosimy kierować na adres e-mail lub zgłaszać osobiście/ telefonicznie w Wydziale Rozwoju Gminy Urzędu Miejskiego w Szprotawie, pok. nr 8, tel. 68 376 07 72. 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa