Aktualności

Kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu o tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej za nami…

Dziesięciu uczestników z pięciu szkół województwa lubuskiego 14 kwietnia 2016 roku stanęło do rywalizacji o tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej 2016 roku. Organizatorem konkursu od osiemnastu lat jest Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Szprotawie we współpracy z Izbą Rzemieślniczą i Przedsiębiorczości w Zielonej Górze.  Patronat nad konkursem od lat sprawuje Lubuski Kurator Oświaty.
Przemysław Lis z Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie- szkoły będącej gospodarzem konkursu-zajął drugie miejsce różnicą dosłownie jednego punktu.
W tym roku rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Wysoki poziom uzyskanych przez uczestników wyników cieszył zarówno organizatorów konkursu, jak i ich opiekunów.
Niewątpliwym zwycięzcą tegorocznej edycji okazał się Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych w Świebodzinie. Dwaj uczniowie tej szkoły uzyskali pierwsze i trzecie miejsce.
Miejsce I – Szymon Kaczkowski- Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych w Świebodzinie
Miejsce II- Przemysław Lis- Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Szprotawie
Miejsce III- Łukasz Piórkowski - Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych w Świebodzinie
 
Puchar Lubuskiego Kuratora oświaty pojechał do najlepszej w klasyfikacji drużynowej szkoły, czyli do Świebodzina. Miejsce drugie drużynowo uzyskali uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie Przemysław Lis (II miejsce) i Sławomir Kuziów (miejsce VII). Trzecią drużyna okazała się ekipa Zespołu Szkół Samochodowych im. Komisji Edukacji Narodowej w Żarach - na trzeci wynik w klasyfikacji drużynowej zapracowali Adam Adamczuk (miejsce V) i Adrian Jurczyszyn (miejsce VI).
Motywacją dla uczestników konkursu, poza prestiżem i uznaniem były na pewno atrakcyjne nagrody rzeczowe, których głównym sponsorem była Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” sp. Z o.o. oraz: Lakos sp. Z o.o. w Szprotawie, Starostwo Powiatowe w Żaganiu, Firma KAMA s.c. ze Szprotawy, firma BEWA Piotr Białkowski Wiechlice, Serwis samochodowy BOSCH P.Baryła i J.Tartakowski w Szprotawie, Szawix Auto Serwis M.Mastalerz Szprotawa, Sklep ROMADO W. Kaczor w Szprotawie oraz Urząd Miejski w Szprotawie.
 
Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie. 
Wszystkim uczestnikom, ich opiekunom i przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i już dziś zapraszamy do nas za rok.
 
Organizatorzy

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON