Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

Aktualności

Jubileusz Tulowianek

7 kwietnia br., zespół TULOWIANKI obchodził 10-lecie swojego istnienia. Dla uczczenia jubileuszu odbyła się wyjątkowa uroczystość, będąca okazją do wyrażenia podziękowań i szacunku tym wszystkim, którzy przyczynili się do powstania zespołu oraz dbali o jego artystyczny rozwój.
Zaproszenie na wspólne świętowanie przyjęli:  Józef Rubacha Burmistrz Szprotawy, który jednocześnie jest prezesem TUL regionu Kożuchów, Paweł Chylak Zastępca Burmistrza, Teresa Zima Dyrektor Szprotawskiego Domu Kultury, Marcin Furgal Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Borowinie, przedstawiciele zarządu TUL, sponsorzy, zaprzyjaźnione z Tulowiankami zespoły i osoby indywidualne.
Burmistrz Szprotawy, pomysłodawca powstania zespołu i jego nazwy, w swoim wystąpieniu nie szczędził pięknych słów, życząc zespołowi wszelkiej pomyślności i sukcesów artystycznych. Niespodzianką dla Jubilatek i gości był tort jubileuszowy.
Podczas trwania uroczystości można było obejrzeć wystawę zdjęć i dyplomów zespołu Tulowianki, a także wpisać się do pamiątkowej kroniki. 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa