Aktualności

Dzień Działacza Kultury i Drukarza

Życzenia.
czytaj dalej

DZIEŃ DZIECKA NA WYSPIE SKARBÓW

Już wkrótce celebrować będziemy najpiękniejszy dzień w roku – DZIEŃ DZIECKA. Z tej okazji Burmistrz Mirosław Gąsik oraz Dyrektor Szprotawskiego Domu Kultury Andrzej Kajfasz zapraszają w czwartek, 1 czerwca, od godziny 16.00 wszystkie dzieci na wspólną zabawę na Wyspie Skarbów.
czytaj dalej

SPOTKANIE W SPRAWIE PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE

Burmistrz Mirosław Gąsik zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące zmian w programie Czyste Powietrze, które odbędzie się we wtorek, 30 maja br., o godz. 16.15, w Centrum Aktywności Społecznej (dawny klasztor) przy Pl. Kościelnym 2, w sali nr 009 (parter).
czytaj dalej

MAMY DOFINANSOWANIE NA PARK NARODÓW W WIECHLICACH!

Dzięki otrzymanym 100 tys. zł wsparcia z budżetu Województwa Lubuskiego już wkrótce na terenie, dziś zapomnianego i zapuszczonego, cmentarza jenieckiego w Wiechlicach powstanie „Park Narodów”, który będzie miejscem turystyki martyrologicznej. Jak podkreśla burmistrz Mirosław Gąsik do dbania o tego typu obiekty pamięci zobowiązuje nas prawo międzynarodowe i kultura.
czytaj dalej

Życzenia

Dzień Samorządu Terytorialnego.
czytaj dalej

BOOOOOOM!!!

Już wkrótce pierwsze takie wydarzenie w Szprotawie! We wtorek, 13 czerwca A.D. 2023, na Stadionie Miejskim przy ulicy Sobieskiego 68, odbędzie się towarzyski mecz piłki nożnej POLSKA - NORWEGIA (U-16).
czytaj dalej

DZIEŃ MATKI

Z najpiękniejszymi życzeniami dla wszystkich Mam.
czytaj dalej

27 MAJA – IMPREZA DLA MIŁOŚNIKÓW GEOCACHINGU!

Burmistrz Mirosław Gąsik oraz Szef Biura Turystyki i Edukacji Regionalnej Maciej Boryna zapraszają do udziału w międzynarodowych otwartych zawodach – geocaching, które odbędą się już w najbliższą sobotę, 27 maja br., start o godz. 10.00, z parkingu leśnego „Pętla Wiewióra”.
czytaj dalej

TARGI ROLNICZE W KALSKU

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na Targi Rolnicze AGRO TARG w Kalsku, które odbędą się w dniach 27-28 maja 2023 r., w godz. 9.00 – 17.00.
czytaj dalej

TĘŻNIA POD CZUJNYM OKIEM KAMER. ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KORZYSTANIA Z OBIEKTU

Szprotawa oferuje nam coraz więcej atrakcji, o których do tej pory mogliśmy tylko marzyć. To m.in. paleopark dla dzieci, place zabaw, nowoczesny stadion sportowy, stok narciarski, czy niedawno oddana do użytku tężnia solankowa. Pamiętajmy jednak, żeby te obiekty mogły jak najdłużej nam służyć, musimy o nie dbać!
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 411

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON