Logo: Szprotawa

Aktualności

Odnowione ławki na „Ziemię i Pieśń”

Już w najbliższy weekend, w parku przy Szprotawskim Domu Kultury rozbrzmiewać będzie muzyka i śpiew. Niestety ławki znajdujące się na tym terenie były zniszczone i nie nadawały się do użytku. Dzięki lokalnej inicjatywie infrastruktura odpoczynkowa została wyremontowana.
Ławki były już mocno wyeksploatowane i poniszczone, stojaki ławek były pordzewiałe i schodziła z nich farba. W wielu miejscach brakowało desek.
Burmistrz Józef Rubacha wyszedł z inicjatywą wyremontowania tych ławek w ramach inicjatywy lokalnej. Pomysł spotkał się z akceptacją ludzi, którym na sercu leży dobro miasta.
Podczas akcji upiększania parku zdemontowano stare deski i zastąpiono je nowymi, stojaki wyczyszczono z rdzy, pospawano, a całość pomalowano.
Burmistrz Józef Rubacha dziękuje za ten spontaniczny, bezinteresowny wkład lokalnej społeczności w poprawę wizerunku naszego miasta. Serdeczne podziękowania burmistrz kieruje do przybyłych mieszkańców, radnych, pracowników urzędu oraz SzDK, a także Spółki Zakłady Usługowe Zachód.
 
Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner jakość powietrza
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa