Logo: Szprotawa

Kalendarium

11 lipca 1597: Cesarz Rudolf odnawia Szprotawie herb miejski

CO MUSISZ WIEDZIEĆ NA TEMAT KORONAWIRUSA! WEJDŹ TUTAJ: https://www...

Aktualności

Szprotawska książnica świętuje

8 maja świętujemy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Z tej okazji Mirosław Gąsik Burmistrz Szprotawy oraz Dorota Grzeszczak Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Obywatelskich złożyli wszystkim pracownikom szprotawskiej biblioteki najserdeczniejsze życzenia i gratulacje za pracę na rzecz krzewienia czytelnictwa i kultury.
Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek to również doskonała okazja do promocji czytelnictwa, a szprotawianie lubią czytać i mogą szczycić się wzorową instytucją z bogatą ofertą kulturalno- edukacyjną, która nie tylko pełni rolę wypożyczalni książek i czytelni czasopism, ale jest miejscem integracji czytelników. Świadczą o tym wysokie noty, przyznawane rokrocznie w ogólnopolskich rankingach. 
Podczas spotkania burmistrz Mirosław Gąsik złożył wyrazy uznania dla pracowników, zatrudnionych w siedzibie w Szprotawie, jak i filiach funkcjonujących na terenie gminy, których pasja przyczynia się do uzyskiwania wysokich wyników oraz wielu pozytywnych opinii o funkcjonowaniu książnicy. Życzył, aby podejmowane działania przynosiły pożytek i zadowolenie całej szprotawskiej społeczności, a wykonywana praca dawała radość i poczucie satysfakcji. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

5Galeria zdjęć: Szprotawska książnica świętuje

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Gispodarka śmieciowa
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt