Logo: Szprotawa

Aktualności

Szprotawska książnica świętuje

8 maja świętujemy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Z tej okazji Mirosław Gąsik Burmistrz Szprotawy oraz Dorota Grzeszczak Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Obywatelskich złożyli wszystkim pracownikom szprotawskiej biblioteki najserdeczniejsze życzenia i gratulacje za pracę na rzecz krzewienia czytelnictwa i kultury.
Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek to również doskonała okazja do promocji czytelnictwa, a szprotawianie lubią czytać i mogą szczycić się wzorową instytucją z bogatą ofertą kulturalno- edukacyjną, która nie tylko pełni rolę wypożyczalni książek i czytelni czasopism, ale jest miejscem integracji czytelników. Świadczą o tym wysokie noty, przyznawane rokrocznie w ogólnopolskich rankingach. 
Podczas spotkania burmistrz Mirosław Gąsik złożył wyrazy uznania dla pracowników, zatrudnionych w siedzibie w Szprotawie, jak i filiach funkcjonujących na terenie gminy, których pasja przyczynia się do uzyskiwania wysokich wyników oraz wielu pozytywnych opinii o funkcjonowaniu książnicy. Życzył, aby podejmowane działania przynosiły pożytek i zadowolenie całej szprotawskiej społeczności, a wykonywana praca dawała radość i poczucie satysfakcji. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

5Galeria zdjęć: Szprotawska książnica świętuje

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner jakość powietrza
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa