Aktualności

Uchwały dla trzeciego sektora – skonsultuj!

Burmistrz Szprotawy ogłasza adresowane do organizacji pozarządowych konsultacje przepisów prawa miejscowego, które potrwają od 4 do 11 października 2019 r.
Przedmiotem konsultacji są projekty dwóch uchwał gminnych:
- Programu współpracy Gminy Szprotawa z organizacjami pozarządowymi oraz z innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2020 roku (pobierz projekt) oraz
- Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Gminie Szprotawa na 2020 rok (pobierz projekt) .
 
Konsultacje polegają na przedstawieniu przez organizację lub inny podmiot trzeciego sektora, pisemnej opinii o projekcie konsultowanego aktu prawa miejscowego, wyrażonej na druku formularza konsultacji. Więcej szczegółów w ogłoszeniu Burmistrza Szprotawy i BIP Urzędu Miejskiego w Szprotawie.
Po zakończeniu konsultacji oba projekty zostaną zaopiniowane przez Gminną Radę Działalności Pożytku Publicznego i przekazane pod obrady Rady Miejskiej w Szprotawie.
 
2 października br., w szprotawskim ratuszu odbyło się otwarte spotkanie, podczas którego organizacje pozarządowe i osoby zainteresowane mogły zapoznać się z projektami uchwał oraz porozmawiać o sprawach bieżących.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

4Galeria zdjęć: Uchwały dla trzeciego sektora-skonsultuj

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON