Aktualności

Mieszkańcy uczestniczą w konsultacjach społecznych

„Porozmawiajmy o projekcie Gminnego Programu Rewitalizacji”, taki temat był przedmiotem wczorajszych popołudniowych konsultacji Burmistrza Szprotawy z interesariuszami rewitalizacji.
czytaj dalej

Nowy odcinek „Wiadomości z Ratusza”

Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka „Wiadomości z Ratusza”. W serwisie relacja z konferencji prasowej Burmistrza Szprotawy w sprawie uruchomienia programu EKO SZPROTAWA, mającego na celu wsparcie finansowe mieszkańców Szprotawy, znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, w zakresie wykonania podłączenia do kanalizacji sanitarnej.  
czytaj dalej

Spotkanie otwarte ws. Gminnego Programu Rewitalizacji

Burmistrz Szprotawy zaprasza na spotkanie otwarte z interesariuszami rewitalizacji z możliwością składania uwag i/lub propozycji do projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Szprotawa na lata 2016-2023, które odbędzie się w czwartek, 14 lipca 2016 r., o godz. 17.00, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Szprotawie.
 
czytaj dalej

PRACA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Zapraszamy osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności na spotkanie w sprawie pracy w nowo tworzonym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Szprotawie. Spotkanie odbędzie się 18 lipca 2016r. o godz. 10.00 przy ul. Krasińskiego  23 (KIS w budynku OPS).
czytaj dalej

Jesteśmy już na facebooku

Na życzenie Mieszkańców Gminy Szprotawa, od dzisiaj ruszyliśmy z publikacją informacji na funpage’u Urzędu Miejskiego w Szprotawie.
czytaj dalej

Posiedzenia Komisji Rady Miejskiej

W piątek, 15 lipca br. od godz. 11.30 odbędą się posiedzenia Komisji Rady Miejskiej w Szprotawie.
czytaj dalej

Plażówka na naszym basenie

W słoneczną niedzielę, 10 lipca na Basenie Miejskim w Szprotawie odbył się VI Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej Plażowej. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 8 dwuosobowych drużyn:
czytaj dalej

Sesja Rady Miejskiej

W piątek, 15 lipca 2016 r. o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Szprotawie odbędzie się XXIX sesja Rady Miejskiej w Szprotawie.
czytaj dalej

Festiwal Wakacyjny na kolorowo

Szprotawski Dom Kultury i Komitet Osiedlowy nr 4 zapraszają wszystkich mieszkańców na " Festyn Wakacyjny", który odbędzie się w piątek, 15 lipca, od godz. 15.00 przy przedszkolu „Pod Dębami”.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON