Aktualności

„Z książką na walizkach”

W piątek, 23 września br. na placu przed Ratuszem w Szprotawie odbył się finał XI Lubuskiego Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami pn. „Z książką na walizkach”. 
czytaj dalej

Posiedzenia komisji RM

26-27 września w Biurze Rady Miejskiej odbywać będą się posiedzenia  Komisji Rady Miejskiej w Szprotawie.
czytaj dalej

Uwaga przedsiębiorcy

Przypominamy wszystkim przedsiębiorcom korzystającym z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych, że 30 września 2016 r. (piątek) upływa termin uiszczenia III raty opłaty za korzystanie z zezwoleń w 2016 roku.
czytaj dalej

Radni obradują

We wtorek, 27 września 2016 r., o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Szprotawie rozpocznie się XXXII sesja Rady Miejskiej w Szprotawie. Publikujemy porządek posiedzenia.
czytaj dalej

XIV Święto Ziemniaka w Sierakowie

W sobotę, 24 września, o godz. 15.30 na polanie sierakowskiej zapłonie ogromne ognisko. Każdy, kto skorzysta z zaproszenia na powitanie poczęstowany zostanie pieczonym ziemniakiem.
czytaj dalej

„Z książką na walizkach" finał w Szprotawie

23 września br. Miejska Biblioteka Publiczna w Szprotawie będzie organizatorem finału XI Lubuskiego Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami pn.„Z książką na walizkach”. 
czytaj dalej

Awaria telefonów w OPS

Z dniem 1 września br. Ośrodek Pomocy Społecznej w Szprotawie zmienił swoją siedzibę, ale dotychczasowe numery telefonów, faxu i adresy mailowe pracowników OPS nie uległy zmianie.  Jednakże niektóre telefony stacjonarne nie funkcjonują. Prosimy dzwonić na telefony komórkowe zgodnie z wykazem.

Wyjazdowe posiedzenie Komisji Rolnictwa Rady Miejskiej w Szprotawie

W piątek, 16 września br., Komisja Rolnictwa obradowała na posiedzeniu, które odbyło się w wyremontowanej sali wiejskiej w Witkowie.
czytaj dalej

Uwaga! Strzelania na poligonie

Dowódca JW 5430 informuje, że w dniach 19 – 23.09.2016 r. na obiektach OSPWL – Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według następującego harmonogramu:
czytaj dalej

Punkt Informacji i Wsparcia

Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Gorzowie Wlkp., uruchomiło - dla mieszkańców województwa lubuskiego - Punkt Informacji i Wsparcia, w którym można uzyskać bezpłatną poradę i informację.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON