Logo: Szprotawa

Kalendarium

25 czerwca 1682: Szprotawski klasztor nabywa wieś Kartowice

Od piątku, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów,...

Aktualności

Badania Klimatu Rowerowego #BKR2020

Jak ważnym tematem jest rozwój ścieżek rowerowych w naszej gminie, nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego Szprotawa przystąpiła do akcji Badania Klimatu Rowerowego 2020. Wyniki ankiety posłużą stworzeniu jeszcze lepszej koncepcji poprawy warunków korzystania z jednośladów.
Burmistrz Mirosław Gąsik zachęca wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w Badaniu Klimatu Rowerowego 2020. Więc, jeśli jeździsz rowerem codziennie, czasami lub tylko sporadycznie, przedstaw swoją opinię na temat warunków korzystania z rowerów w naszej gminie.  
 
Jak wziąć udział w badaniu?
 
Narzędziem badawczym jest ankieta on-line. Należy wejść na stronę internetową www.rowerowyklimat.pl, po naciśnięciu przycisku „weź udział – wypełnij ankietę” następuje przeniesienie do formularza ankiety.
 
Udział w badaniu jest anonimowy i zajmuje jedynie 10 minut.

Istotne jest, aby w badaniu wzięło udział jak najwięcej użytkowników. Dane z ankiet, analizowane i opracowywane przy użyciu metodologii Fahrradklima-Test, zostaną przedstawione osobom, które kształtują politykę rowerową w mieście. Wyniki pozwolą na stworzenie wielowymiarowego obrazu sytuacji rowerzystów w Szprotawie oraz pozostałych  miejscowościach Polski, a co za tym idzie, zastanowienie się nad nowymi możliwościami na przyszłość.

 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL