Logo: Szprotawa

Od piątku, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów,...

Aktualności

Nowa energia dla Chrobrego

Piotr Ciołka stanął na czele spółki Szprotawski Zarząd Nieruchomościami Chrobry.
5 listopada 2020 r. Rada Nadzorcza Szprotawskiego Zarządu Nieruchomościami "CHROBRY" Sp. z o. o. dokonała zmian na stanowisku prezesa zarządu. Dotychczasowy prezes Kazimierz Sutor, po nabyciu praw emerytalnych, odchodzi na emeryturę, natomiast na jego miejsce powołany został Piotr Ciołka.
 
- Serdecznie gratuluję nowemu Prezesowi Piotrowi Ciołka – mówi burmistrz Mirosław Gąsik. – Stawiam przed spółką nowe wyzwania i liczę na owocną i aktywną współpracę. Wierzę, że dzięki inicjatywie, nowym pomysłom i zaangażowaniu, jakość oferowanych przez spółkę usług przełoży się na wzrost zadowolenia i komfort życia mieszkańców.
Za wieloletnią pracę na rzecz szprotawskiej spółki dziękuję dotychczasowemu Prezesowi Kazimierzowi Sutorowi, odchodzącemu na zasłużoną emeryturę. Życzę dużo zdrowia i spełnienia zamierzeń, których nie udało się jeszcze zrealizować!
 
Pan Piotr Ciołka studiował na Uniwersytecie Zielonogórskim, uzyskując tytuł mgr inż. na kierunku Zarządzanie i Marketing. Przez wiele lat związany był z pracą funkcjonariusza Policji. Piastował stanowiska kierownika pionu do spraw przestępczości gospodarczej, naczelnika Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu oraz Komendanta Komisariatu I Policji w Zielonej Górze. Szerokie umiejętności i doświadczenie menedżerskie z powodzeniem wykorzystywał jako zarządzający sprzedażą w sieciach sklepów Levi’s w galeriach handlowych w Gorzowie, Zielonej Górze, Poznaniu, Lubinie, Głogowie. W obszarze gospodarki nieruchomościami i mieniem komunalnym swoje kompetencje wykorzystywał na stanowisku Dyrektora Samorządowego Zakładu Komunalnego w Niegosławicach oraz pracując w Agencji Obrotu Nieruchomościami. Był również wieloletnim członkiem Rady Nadzorczej Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej Lotnisko w Wiechlicach. Doświadczenie samorządowe zdobywał także w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze. Był również radnym Rady Miejskiej w Szprotawie, a obecnie jest radnym Powiatu Żagańskiego.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL