Logo: Szprotawa

Aktualności

Dotacja na kolejne laptopy dla szprotawskich szkół

Wkrótce kolejne laptopy trafią do szkół w Gminie Szprotawa, która po raz drugi otrzymała blisko 95 tys. dofinansowania w ramach projektu „Zdalna Szkoła+” na zakup sprzętu komputerowego. Umowa z wykonawcą zadania podpisana została 15 czerwca br.
czytaj dalej

Sprawozdanie z działalności międzysesyjnej

Pełniąca Funkcję Burmistrza Ewa Gancarz zachęca wszystkich zainteresowanych, a w szczególności mieszkańców, do zapoznania się ze sprawozdaniem Burmistrza Szprotawy z działalności międzysesyjnej, tj. od 24 kwietnia do 16 czerwca 2020 r. <<pobierz plik>>
czytaj dalej

Szkoła Muzyczna zaprasza kandydatów

Już 22 czerwca zaczną się egzaminy wstępne do Szkoły Muzycznej w Szprotawie. W niecodzienny sposób szkołę promowała nauczycielka nauki gry na wiolonczeli Sylwia Kamzelska, która mistrzowsko zagrała ponad godzinny koncert przed szprotawskim ratuszem, zachęcając tym samym do zapisów zainteresowanych uczniów.
czytaj dalej

Wynajmujący salę – Organizatorem!

Drodzy ósmoklasiści!

Straty spowodowane suszą-komunikat

Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.  informuje,  że weszło w życie Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 3 czerwca 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i sposobów realizacji niektórych zadań Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Dz.U. poz. 1009).
Treść Rozporządzenia-pobierz plik
czytaj dalej

Zostań rachmistrzem w Powszechnym Spisie Rolnym

Od 15 czerwca do 8 lipca br. potrwa nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych w Powszechnym Spisie Rolnym, który rozpocznie sie już we wrześniu. Pełniąca Funkcję Burmistrza Ewa Gancarz zaprasza wszystkich zainteresowanych do zgłaszania swoich kandydatur.
czytaj dalej

Dofinansowanie letniego wypoczynku i świetlic

8 czerwca br., rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na realizację dwóch gminnych zadań w zakresie w organizacji letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz prowadzenia świetlic środowiskowych w 2020 roku.
czytaj dalej

Światowy Dzień Krwiodawcy - podziel się kroplą i TY!

14 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Krwiodawcy. Pełniąca Funkcję Burmistrza Ewa Gancarz składa wszystkim krwiodawcom podziękowania za ratujący życie dar i zaprasza do oddania krwi 23 czerwca br., w godz. od 9.00 do 12.00, przed szprotawski ratusz.
czytaj dalej

Sesja Rady Miejskiej w Szprotawie

W środę, 17 czerwca br., o godz. 14.00, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Szprotawie odbędzie się XXI posiedzenie Rady Miejskiej w Szprotawie.
 
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 272

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Gispodarka śmieciowa
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt