Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

Aktualności

Wesoły i aktywny senior

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Szprotawie zaprasza szprotawskich seniorów do wspólnego świętowania obchodów  Gminnego Tygodnia Seniora. Uroczysta inauguracja pod hasłem „Wesoły i aktywny senior” odbędzie się w piątek, 20 października br., o godz. 17.00, w Szprotawskim Domu Kultury.
czytaj dalej

Przerwa w dostawie wody przy Kościuszki

5 października br. nastąpi przerwa w dostawie wody w budynkach przy ulicy Kościuszki w Szprotawie.
czytaj dalej

Komunikat

Komunikat spółki Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja.
czytaj dalej

Poradnia rehabilitacyjna w szpitalu w Szprotawie

Od 1 października br. pacjenci potrzebujący porady rehabilitacyjnej otrzymają ją w Nowym Szpitalu w Szprotawie. Od tego dnia rusza w szpitalu poradnia rehabilitacyjna, na prowadzenie której placówka wygrała konkurs ogłoszony przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 
czytaj dalej

IX Lubuski Kongres Kobiet

Elżbieta Anna Polak Marszałek Województwa Lubuskiego zaprasza do udziału w IX Lubuskim Kongresie Kobiet, który odbędzie się 14 października br., o, godz. 11:00, w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7.
czytaj dalej

Komunikat

W związku z pilnym wyjazdem, zastępca burmistrza Paweł Chylak nie będzie mógł spotkać się z mieszkańcami podczas dyżuru 2 października br.
 
czytaj dalej

Szprotawska Straż Miejska w statystykach

Publikujemy informację o działalności szprotawskiej Straży Miejskiej.
czytaj dalej

ODDAJ KREW - URATUJ ŻYCIE

Ochotnicza Straż Pożarna w Lesznie Górnym oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze zapraszają do udziału w akcji „ODDAJ KREW - URATUJ ŻYCIE”.
czytaj dalej

Nowe książki z Programu Rozwoju Czytelnictwa

Miejska Biblioteka Publiczna w Szprotawie otrzymała blisko 10 tys. zł na zakup nowości wydawniczych z Programu Wieloletniego pn. „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”.
czytaj dalej

Wykonawca nie zwalnia tempa robót

Wiosną przyszłego roku powstanie nowe, przebudowane od podstaw przedszkole komunalne przy ul. Waszyngtona w Szprotawie. Realizacja rzeczowa unijnej inwestycji przebiega bez utrudnień, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem rzeczowo-finansowym.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 113

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa