Logo: Szprotawa

Od piątku, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów,...

Aktualności

Tor do jazdy zimowej w Szprotawie!!!

Tegoroczna zima sprawiła nam niemałą niespodziankę. Powiało, zasypało, wszędzie śnieg i mróz. Niektórzy narzekają, inni cieszą się z niecodziennej aury, a burmistrz Mirosław Gąsik zaprasza mieszkańców naszej gminy na bezpłatne szkolenie, doskonalące umiejętności jazdy samochodem w trudnych warunkach drogowych.
- Zachęcam Szprotawianki i Szprotawian, którzy posiadają prawo jazdy i chcieliby przy wykorzystaniu własnego auta przeszkolić się z zakresu technik bezpiecznej jazdy na drodze pokrytej lodem i śniegiem. Szkolenie prowadzone będzie we współpracy z instruktorem nauki jazdy, na pasie startowym byłego lotniska w Wiechlicach – mówi burmistrz Mirosław Gąsik. Zapraszam tym bardziej, że synoptycy prognozują, że zima pozostanie z nami jeszcze na trochę.
 
W ramach akcji zorganizowane zostaną 3 kursy szkoleniowe z instruktorem: w sobotę, 13.02 br., w godz. 12-14, w niedzielę,  14.02 br., w godz. 13-15 oraz w czwartek, 18.02 br., w godz. 15-17.
 
W sobotę, w reżimie sanitarnym, na uczestników czekać będzie ciepła kiełbaska i możliwość ogrzania się przy ognisku.
 
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Przedsiębiorczości, Promocji i Turystyki UM w Szprotawie, tel. 68 3760772, w godzinach pracy urzędu.
 
Przed jazdą, każdy biorący w niej udział będzie zobowiązany do podpisania oświadczenia o zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa organizowanego szkolenia.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL