Logo: Szprotawa

Od piątku, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów,...

Aktualności

Lubuska Odnowa Wsi – złóż wniosek na organizację wydarzenia

Rusza czwarta edycja Lubuskiej Odnowy Wsi – konkursu od lat cieszącego się niesłabnącą popularnością. Wicemarszałek Województwa Lubuskiego Stanisław Tomczyszyn zaprasza organizacje pozarządowe do składania wniosków, których nabór potrwa od 15 lutego do 15 marca br.
O dofinansowanie, którego maksymalna kwota wynosi 10 tys. zł, mogą ubiegać się stowarzyszenia, fundacje, zespoły ludowe, koła gospodyń wiejskich, kluby sportowe czy też OSP. W tym roku, tak jak w poprzednim, złożenie oferty przebiega dwuetapowo - najpierw przez system Generator eNGO, następnie ofertę trzeba wydrukować, podpisać i wysłać do urzędu.
 
- Bardzo gorąco zachęcam wszystkich zainteresowanych do składania wniosków i pozyskania dofinansowania do organizacji na przykład imprez plenerowych, festynów, biesiad czy warsztatów – mówi burmistrz Mirosław Gąsik. – Pomimo trwającej pandemii i obowiązujących jeszcze obostrzeń, z nadzieją spoglądajmy w przyszłość i planujmy wydarzenia, podczas których będziemy mieli okazję spotkać się, porozmawiać i cieszyć się ze wspólnego towarzystwa.
 
Wnioski z dopiskiem Lubuska Odnowa Wsi należy składać w Kancelarii ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra, w Wydziale Zamiejscowym Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Ignacego Mościckiego 6, 66-400 Gorzów Wlkp., w siedzibie Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich al. Zjednoczenia 104a, 65-120 Zielona Góra lub na skrzynkę podawczą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL