Logo: Szprotawa

Od piątku, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów,...

Aktualności

Oddaj krew ku pamięci Artura

W środę, 3 marca 2021 r., w godz. 9-12, przed szprotawskim ratuszem stanie krwiobus, w którym będzie można oddać krew – najcenniejszy dar, jaki możemy podarować drugiej osobie. Akcja organizowana jest ku pamięci Artura, który przegrał walkę z ciężką chorobą.
W imię pamięci o Arturze, rodzina oraz przyjaciele organizują akcję poboru krwi, której On sam bardzo potrzebował podczas choroby. Dlatego 3 marca, w mobilnym punkcie krwiodawstwa, przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa i obostrzeń pandemicznych, będzie można podzielić się tym nieocenionym lekiem z chorymi i cierpiącymi.
 
Burmistrz Mirosław Gąsik również zachęca do włączenia się w przedsięwzięcie: - Regularnie oddaję krew, bo wiem jak drogocenny to dar, który pomimo ogromnego postępu w medycynie, nie może być zastąpiony żadnym innym lekiem. Dlatego proszę wszystkich zdrowych, pełnoletnich mieszkańców gminy i okolic o włączenie się w akcję, oddając tym samym cześć pamięci Artura. Nie zapominajmy, że nasza krew, ratuje ludzkie życie.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL