Logo: Szprotawa

Od piątku, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów,...

Aktualności

Odjazdowy Zlot Motocyklowy w Szprotawie

Klub motocyklowy "Moto Szprotawa" zaprasza wszystkich pasjonatów motocykli oraz dobrej muzyki na VII Zlot Motocyklowy, który odbędzie się 11 – 13 czerwca br., na Błoniach Szprotawskich przy ulicy 3-go Maja.
- Niezwykli, serdeczni ludzie oraz wyjątkowy klimat – tak pokrótce scharakteryzować można Szprotawski Zloty Motocyklowy, który staje się solidną i rozpoznawalną marką. – mówi burmistrz Mirosław Gąsik. – Zasługa w tym oczywiście Stowarzyszenia Moto Szprotawa, którego członkowie przez sześć sezonów swoją ciężką pracą udowadniali, że warto wziąć udział w tym nietuzinkowym wydarzeniu. Tegoroczny zlot  zaplanowany został na czerwiec z powodu szalejącej jeszcze pandemii koronawirusa. Trzymam kciuki, aby nic nie stanęło na drodze do dobrej zabawy, a miłośnicy motorów z całej Polski licznie zapełnili szprotawskie błonia i hucznie świętowali sezon motocyklowy 2021. Zapraszam do Szprotawy!
 
Otwarcie tegorocznej imprezy będzie miało miejsce w piątek, 11 czerwca. W tym dniu wystąpią YELLOW HORSE oraz PODRÓBKA. Następnie zabawa w rytmie disco, która zakończy się wraz ze wschodem słońca. Sobotnia scena należeć będzie do zespołów DORMANT DISSIDENT oraz ANIELSKI ORSZAK. Jak co roku, imprezę uatrakcyjnią parada motocykli, pokaz treningu Street Workout, przelot helikopterem, konkursy, gry, zabawy.
 
Szczegóły na profilu FB oraz na stronie https://www.facebook.com/motoszprotawa

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL