#SZCZEPIMY SIĘ! Wszystkie osoby, które skończyły 12 lat, mogą zapisywać się na...

Aktualności

Zagłosuj - razem wygramy Podwórko NIVEA dla Szprotawy!

Nowoczesny, o wartości aż 250 tysięcy zł plac zabaw dla dzieci może zostać wybudowany w naszym mieście. Właśnie rusza kolejna edycja konkursu ”Podwórko NIVEA 2021” i mamy ogromną szansę na wygraną, tylko trzeba głosować.
Wspólne działanie ma większą moc i pozwala osiągnąć wymarzony cel. Dlatego proszę wszystkie Szprotawianki i Szprotawian, a także sympatyków naszej gminy z całej Polski i zagranicy, do których dotrze ten post, byśmy podjęli wspólny wysiłek, w którym nagrodą jest wspaniałe podwórko dla dzieci  - zachęca gorąco burmistrz Mirosław Gąsik.
Zgłosiliśmy do konkursu plac przy ulicy Kościuszki w Szprotawie, za ostatnim blokiem na osiedlu, w sąsiedztwie budynku Starostwa Powiatowego. Od dzisiaj, tj. od 24 maja do 15 lipca 2021, za pośrednictwem strony konkursowej internauci mogą głosować na szprotawskie podwórko.
 
Wystarczy tylko wejść na stronę https://podworko.nivea.pl/  zarejestrować się i głosować codziennie! Każdy głos się liczy, każdego dnia internauto zdobywasz dla nas dodatkową szansę. Kiedy dwa lata temu wsparliśmy tę akcję w Żaganiu, udało się wygrać plac niewielką różnicą głosów – dodaje burmistrz.
 
Więcej szczegółów o konkursie, w tym regulamin na stronie www.podworko.nivea.pl
 
NIVEA to marka, która w tym roku obchodzi 20-lecie swojego zaangażowania społecznego. Od wielu lat NIVEA Sp. z o.o buduje bezpłatnie w całej Polsce unikatowe, modułowe place zabaw z różnymi możliwościami konfiguracji.
 
 
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON