Logo: Szprotawa

Kalendarium

15 czerwca

Od piątku, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów,...

Aktualności

Budujemy boisko dla Witkowa

Ruszył II etap budowy boiska piłkarskiego w miejscowości Witków. Zadanie jest częścią projektu tworzenia spójnej bazy rekreacyjno- sportowej oraz promocji zdrowego i aktywnego stylu życia w naszej gminie.
W pierwszym etapie doprowadzono energię elektryczną, wykonano odwiert do zasilania w wodę, rozprowadzono sieć wodociągową oraz ułożono system nawadniający boisko. Przeprowadzone zostały również zabiegi agrotechniczne przygotowujące teren do założenia trawnika.
Obecnie rozpoczęły się prace związane z niwelacją terenu. W kolejnym etapie wysiana zostanie trawa, zamontowane zostaną piłkochwyty za bramkami boiska, planowane jest także postawienie pawilonu socjalnego.
 
Burmistrz Mirosław Gąsik dziękuje mieszkańcom oraz sołtysowi Witkowa za zaangażowanie w prace na rzecz budowy boiska. Zachęca również wszystkich mieszkańców do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. – Zapraszam także do odwiedzenia strony fb Sprotavia Touristica - https://www.facebook.com/sprotavia.touristica.9, gdzie znajdą Państwo mnóstwo interesujących informacji i podpowiedzi, jak aktywnie i ciekawie spędzić wolny czas, poznając przy tym tajemnice  naszej gminy. Naprawdę warto!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL