Logo: Szprotawa

Kalendarium

15 czerwca

Od piątku, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów,...

Aktualności

Mistrzowski tytuł w rękach Szprotawianina

30 maja br., w Wodzisławiu Śląskim odbyły się Mistrzostwa Polski BMX Racing w jeździe indywidualnej na czas. Bezkonkurencyjny okazał się Adam Komisaruk, zdobywając tytuł Mistrza Polski.
W zawodach udział wzięło ponad 100 zawodników z całej Polski. Adam Komisaruk wystartował w kategorii junior. Najlepszym czasem zawodów - 32.39 sek. - obronił tytuł Mistrza Polski z zeszłego roku.
Tego samego dnia odbyły się również zawody MITKO Puchar Polski BMX Racing, podczas których w starcie wspólnym dwóch kategorii - junior/elita – Adam, po kwalifikacji do finału, wygrał wyścig zdobywając tym samym najwyższe miejsce na podium.
 
- Z wielką radością i dumą przyjąłem informację o podwójnym sukcesie Adama podczas Mistrzostw Polski BMX Racing – mówi burmistrz Mirosław Gąsik. - Obrona tytułu mistrzowskiego oraz wygrana w zawodach o Puchar Polski to imponujące osiągnięcia. Dzięki tym zwycięstwom o Szprotawie coraz częściej mówi się, jako o miejscu sprzyjającym osiąganiu sukcesów sportowych. Mam nadzieję, że nowo tworzony tor rowerowy z przeszkodami tak zwany pumptrack pozwoli na odkrycie jeszcze wielu sportowych talentów w BMX Racing i do Adama dołączą kolejni zawodnicy, godnie reprezentujący naszą gminę. Gratulacje Adam!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL