Logo: Szprotawa

Kalendarium

30 lipca 1603: W Szprotawie urodził się Jonas Scultetus, profesor gimnazjum w Bytomiu Odrzańskim

#SZCZEPIMY SIĘ! Wszystkie osoby, które skończyły 12 lat, mogą zapisywać się na...

Aktualności

Brawa dla naszego Mistrza

Gratulacje i upominek książkowy otrzymał z rąk Burmistrza Szprotawy Adam Komisaruk, który 30 maja br., podczas Mistrzostw Polski BMX Racing w Wodzisławiu Śląskim zdobył tytuł Mistrza Polski.
W zawodach startowało ponad 100 zawodników. Jednak to Adam Komisaruk w kategorii junior znów okazał się bezkonkurencyjny. Najlepszym czasem zawodów - 32.39 sek. - obronił tytuł Mistrza Polski z zeszłego roku.
Adam okazał się niepokonany również w zawodach MITKO Puchar Polski BMX Racing, w starcie wspólnym dwóch kategorii - junior/elita – gdzie po kwalifikacji do finału, wygrał wyścig zdobywając najwyższe miejsce na podium.
 
 - Z wielką radością i dumą przyjąłem informację o podwójnym sukcesie Adama – mówi burmistrz Mirosław Gąsik. - Obrona tytułu mistrzowskiego oraz wygrana w zawodach o Puchar Polski to imponujące osiągnięcia. Dlatego też chciałem osobiście pogratulować Adamowi wielkiego sukcesu i zapewnić go o swoim wsparciu. Podczas kolejnych zawodów zawsze będę za niego trzymał kciuki! A niedługo, między innymi dla naszego Mistrza rusza budowa pumptracku. Szczegóły już wkrótce!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL