Aktualności

KOMUNIKAT

W związku z nieobecnością w tym tygodniu zastępcy burmistrza Pawła Chylaka nie będzie przyjęć w sprawach mieszkaniowych.  
czytaj dalej

Najlepszy ślusarz

W czwartek, 14 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Szprotawie odbędzie się XIX edycja Wojewódzkiego Konkursu o Tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej. 
czytaj dalej

Działaj Lokalnie IX edycja

Ośrodek Działaj Lokalnie Fundacja „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”, ogłasza konkurs grantowy w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX edycja” 2016 r. W ramach tej edycji wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia.
czytaj dalej

Rocznica katastrofy smoleńskiej

W szóstą rocznicę katastrofy smoleńskiej oddajemy hołd wszystkim ofiarom. 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka Maria Kaczyńska.
czytaj dalej

Światowy Dzień Służby Zdrowia

Z  okazji Światowego Dnia Służby Zdrowia burmistrz Józef Rubacha składa uznanie i wdzięczność wszystkim pracownikom instytucji ochrony zdrowia za ciężką i pełną poświęceń pracę na rzecz drugiego człowieka. 
czytaj dalej

FESTYN „DOBRY JAK CHROBRY”

W piątek, 15 kwietnia Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie zaprasza wszystkich – już po raz czwarty- do marszobiegu i biegu promującego  zdrowy styl życia.
czytaj dalej

„500 bus” w Szprotawie

W ramach akcji promocyjno-informacyjnej programu „500+”  specjalnie oznakowanym busem, służby Wojewody Lubuskiego pojadą do wszystkich gmin województwa lubuskiego.
czytaj dalej

Konkurs ofert rozstrzygnięty

4 kwietnia 2016 r. został rozstrzygnięty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie:
czytaj dalej

„Brzydkie Kaczątko” najładniejsze

Praca "Brzydkie Kaczątko" H.Ch.Andersena wykonana przez dzieci ze szprotawskiej biblioteki wygrała w konkursie wojewódzkim!
czytaj dalej

Wywozu odpadów wielkogabarytowych

Podajemy terminy wywozu odpadów wielkogabarytowych z terenu całej gminy. Wywóz odpadów jest darmowy dla mieszkańców. Więcej informacji o akcji podamy w odrębnych ogłoszeniach.  
 
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON