Aktualności

Kolejne drogi do remontu

Rozpoczynamy dalsze roboty budowlane związane z poprawą komfortu i bezpieczeństwa poruszania się po gminnych drogach. Wkrótce do użytku oddane zostaną Parkowa i Poniatowskiego, których nawierzchnie wyłożone zostaną betonową kostką brukową.
Na 40-metrowym odcinku, stanowiącym odnogę ulicy Parkowej powstaje ciąg pieszo- jezdny z kostki betonowej. Prace budowlane prowadzone są również na ulicy Poniatowskiego, gdzie podobną kostką i krawężnikami wyłożonych zostanie 430 metrów drogi.
 
- Spieszymy się z pracami, bo ulica Parkowa to obiecany prezent dla Pani Ireny Tomaszewskiej, naszej 102-letniej Szprotawianki, która bardzo zabiegała o jej remont – podkreśla burmistrz Mirosław Gąsik. – Zgodnie z planem do połowy grudnia br., po nierównej nawierzchni pozostanie już tylko wspomnienie, a mieszkańcy w wygodny sposób dotrą do swoich domów. Mam nadzieję, że podczas zimowych spacerów z nowej ulicy skorzysta również Pani Irena, którą z tego miejsca bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę kolejnych wielu lat życia.      
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON