Kalendarium

15 sierpnia 1945: Uruchomienie zakładów dziewiarskich (późniejsza „Milana”) w powojennej Szprotawie

Aktualności

Podziękowania dla Stowarzyszenia Szprotawo Biegaj

24 listopada br. burmistrz Mirosław Gąsik gościł Panią Wandę Gwiazda oraz Pana Rafała Bilińskiego, przedstawicieli klubu biegowego Szprotawo Biegaj. Spotkanie było okazją do podziękowania za organizację biegu „Szprotawska 10” oraz promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.
- Tegoroczna jubileuszowa edycja Biegu Dziadoszan połączona z 10-cio kilometrowym odcinkiem  specjalnym „Szprotawską 10” cieszyła się niesamowitym zainteresowaniem zarówno ze strony startujących, jak i osób im kibicujących – mówi burmistrz. - Formuła rozgrywana ulicami Szprotawy nie tylko sprawdziła się, ale przede wszystkim bardzo się wszystkim spodobała. Jednak organizacja takiego wydarzenia to wielotygodniowa, ciężka praca grupy ludzi, którzy swoim zamiłowaniem do sportu i zdrowego stylu życia chcą dzielić się z innymi.
 
Dlatego, z tego miejsca bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Biegu Dziadoszan i Szprotawskiej 10 – nauczycielom wychowania fizycznego, pracownikom szprotawskiego ratusza oraz wolontariuszom wspierającym wydarzenie. Dziękuję również Policji oraz Wojsku z 11. Batalionu Dowodzenia, a także sponsorom.
 
Szczególne podziękowania składam na ręce Pani Wandy Gwiazda i Pana Rafała Bilińskiego ze stowarzyszenia Szprotawo Biegaj za niebywałe i bezinteresowne zaangażowanie w krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Gratuluję Państwu interesującego pomysłu na życie i życzę pomyślności oraz wytrwałości w realizacji kolejnych planów.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON