Aktualności

Jesteśmy dumni z naszych ZŁOTYCH TANCERZY

Rita Citak, Natalia Nawrot i Nina Nowak tworzące grupę Crazy Dance Crew oraz Adrian Kuśmierek to szprotawscy mistrzowie tańca, którzy z powodzeniem sięgają po najwyższe mistrzowskie trofea. Burmistrz Mirosław Gąsik podczas spotkania w ratuszu gratulował zwycięzcom, ich rodzicom i trenerowi wytańczonych marzeń.
- Z ogromną dumą i radością przyjąłem wiadomość o kolejnych sukcesach taneczno-sportowych naszych młodych i bardzo zdolnych Szprotawian – mówi burmistrz. - Serdecznie gratuluję Ricie,  Natalii i Ninie zdobycia licznych złotych medali w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Pomerania Dance Cup 2021 w Szczecinie oraz podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Młodzieżowego „SERCE ULICY” w Zielonej Górze. Podziękowania składam również rodzicom dziewczynek!
 
Moje gratulacje płyną również do Adriana, który zdobył 2. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Pomerania Dance Cup 2021 w Szczecinie, w kategorii Break Dance Solo klasa C+B oraz 4. miejsca, w kategorii Electric Boogie Solo klasa C+B.
 
Wyrazy uznania składam także Panu Arturowi Niezgodzie, który sam odnosząc taneczno-sportowe sukcesy w tańcu nowoczesnym, z powodzeniem trenuje naszych mistrzów ze Szprotawy, którzy na co dzień uczęszczają do Klubu Sportowego PASJA i Akademii Tańca NDS w Żaganiu.
 
Wszystkim życzę wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w realizacji dalszych planów. Pamiętajmy, wystarczy tylko się odważyć, a marzenia będą w zasięgu naszych rąk!
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON