Aktualności

ACH, CÓŻ TO BYŁ ZA BAL!

15 stycznia br., balem studniówkowym uczniowie klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie rozpoczęli odliczanie do matury. W zabawie maturzystom towarzyszyli Burmistrz Szprotawy Mirosław Gąsik oraz Zastępca Burmistrza Dorota Grzeszczak, dla których to pierwsza w historii szkoły studniówka, odkąd to gmina została organem prowadzącym placówkę.  
Jak nakazuje tradycja, na 100 dni przed maturą uczniowie klas trzecich LO uczestniczyli w swoim pierwszym wielkim balu, który rozpoczął się budzącym zachwyt i dumę wśród zebranych polonezem. Podczas toastu za pomyślność maturzystów burmistrz Mirosław Gąsik życzył wszystkim wspaniałego wieczoru i niezapomnianych wrażeń, a przede wszystkim wysokich wyników z egzaminu dojrzałości, które pozwolą kontynuować naukę na wybranych uczelniach i realizować marzenia. Wyraził również ogromną radość z możliwości uczestnictwa w historycznym balu, który pierwszy raz zorganizowany został w szkole, dla której od września 2021 roku organem prowadzącym jest nasza gmina.
 
Dyrektor LO Bartosz Klimkowski podkreślał, że dla niego to również historyczna studniówka, bowiem jej uczestnikami byli uczniowie, którzy rozpoczynali naukę w tym samym czasie, kiedy on obejmował stanowisko dyrektora tej placówki. Na koniec zaznaczył, że studniówka to pierwsza część egzaminu dojrzałości dla maturzystów, który w jego ocenie uczniowie zdali wyśmienicie.
 
Teraz życzymy tegorocznym maturzystom połamania piór!
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON