Kalendarium

24 września 1931: Urodził się Hieronim Szczegóła, polski historyk i nauczyciel akademicki związany ze Szprotawą

Aktualności

NOWY PLAC ZABAW W BOBROWICACH

Przy sali wiejskiej w Bobrowicach powstał nowy plac zabaw dla dzieci. To wynik współpracy pomiędzy Towarzystwem Przyjaciół Dzieci Oddział Gminny w Szprotawie a szprotawskim samorządem. Serdecznie zapraszamy na jego uroczyste otwarcie, które odbędzie się 14 sierpnia br., o godz. 14.00.
- Składam wielkie podziękowania za aktywność i zaangażowanie Towarzystwu Przyjaciół Dzieci Oddział Gminny w Szprotawie z Prezeską Cecylią Brodzińską na czele, Radnej RM Halinie Sawa z ramienia samorządu oraz Sołtysowi Marcinowi Matuszczakowi – mówi burmistrz Mirosław Gąsik. – Wspólnie zrealizowaliśmy już wiele projektów skierowanych do najmłodszych szprotawian. Tym razem, dzięki połączonym siłom, wybudowaliśmy nowy plac zabaw w Bobrowicach, którego uroczyste otwarcie nastąpi już w najbliższą niedzielę, 14 sierpnia br., o godz. 14.00.
 
Wydarzenie będzie częścią BOBROWICKIEGO GRZYBOBRANIA, na które serdecznie zapraszam wraz z jego organizatorami, tj. Towarzystwem Przyjaciół Dzieci Oddział Gminny w Szprotawie, Radą Sołecką oraz Kołem Gospodyń Wiejskich w Bobrowicach.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON