Aktualności

ZMODERNIZOWANA ŚWIETLICA W NOWEJ KOPERNI

Sala wiejska w Nowej Koperni jest już szóstym obiektem, który przeszedł udaną metamorfozę zarówno wnętrz, jak i otoczenia budynku. Burmistrz Mirosław Gąsik wraz z Sołtysem Janem Ryszawym zapraszają mieszkańców do integracyjnych spotkań w odnowionych pomieszczeniach.
W ramach przeprowadzonych prac renowacyjnych pomalowano ściany w sali głównej, kuchni oraz łazienkach. Wykonano sufit z płyt regipsowych, który następnie został wyszpachlowany i pomalowany. Dębowy parkiet wycyklinowano i polakierowano.
 
Prace na zewnątrz budynku objęły budowę nowych schodów wejściowych z barierkami oraz podjazdem dla inwalidów. Całość dopełniły szyld oraz nowe ogrodzenie z bramą wjazdową.
Należy dodać, że na przełomie 2021 i 2022 roku ówczesne klepisko przy świetlicy, które pełniło funkcję miejsc postojowych, zastąpione zostało komfortowym parkingiem z kostki betonowej.
 
Uporządkowana i wzbogacona przestrzeń wiejska wraz z modnym wystrojem wnętrza świetlicy cieszy oko i zachęca do aktywności i inicjatyw na rzecz lokalnej społeczności.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON